Вітаємо в RC Garage!

Користувачі RCGarage отримують можливість використовувати такі особливості системи, як Власна RC колекція , Персональні тренування зі звуковим супроводом, а також Помічника Піт-зони , який значно полегшує життя пілотам і спортсменам в стеженні за поточними змаганнями.


Власна RC Колекція

RCGarage спочатку був створений як веб-ресурс, де спортсмен чи пілот може розмістити бажану інформацію про свої моделяі.

Дізнатися більше...

База знань

Використовуйте гнучку систему пошуку RCGarage для того, щоб знайти Запчастини, Моделі, Пілотів, Події, Результати або Траси в найбільшій в Світі базі даних RC!

Спробувати!

Майстер налаштування Баггі

Майстер налаштувань баггі - це помічник швидкого налаштування вашої радіокерованої машини. Основна ідея цього помічника в тому, що ви бачите весь набір налаштувань відповідно до властивостей і бажаної поведінки моделі, а не шукаєте у всіх можливих налаштуваннях машини те, що може вам підійти.

Дізнатися більше...

Відео заїздів

Відео цікавих та захоплюючих заїздів різних змагань по всьому Світу!

Дізнатися більше...

Помічник Піт-зони

Не пропускайте час свого заїзду, дивіться свої особисті результати, перетворивши свій телефон в помічника Піт-зони.

Дізнатися більше...

Налаштування моделей

Готові сетап-листи для різних спортивних моделей, створені спільнотою RCGarage, завжди під рукою.

Дізнатися більше...

Тренування

Використовуючи обліковий запис RCGarage ви можете вказати номери чіпів і за допомогою спеціальної сторінки Тренування отримувати інформацію в реальному часі про проходження моделі через петлю з озвучуванням часу кола.

Дізнатися більше...

Профілі Пілотів

Цікаво знати, скільки всього спортсменів по всьому Світу? Хочете знати, які саме змагання відвідав той чи інший пілот? Хочете дізнатися, які місця він займав за останні кілька років?

Дізнатися більше...

Система хронометражу

Система хронометражу RCGarage (або RCGarageTiming ) це безкоштовне програмне забезпечення для різних апаратних декодерів (Vostok Electronics, MyLaps, і ін.). Система надає простий спосіб роботи з хронометражем за допомогою веб-інтерфейсу.

Дізнатися більше...

Створіть свій Гараж!

Ваш Гараж поки що порожній

Ви можете додавати моделі до Гаражу одразу без необходності реєструватися. Завдяки реєстрації ви зможете керувати своїм Гаражем з інших пристроїв.

Загляньте в інші Гаражі

RC Garage

Власник: Benny D

RC Garage

Власник: Clifton Nicholson

RC Garage

Власник: Trevor

RC Garage

Власник: Cameron Goodfellow

RC Garage

Власник: Андрей

RC Garage

Власник: Эдуард