Кубок Городов, 2018
# | Datum | Stopnje | Pista |
---|---|---|---|
I. | 16.06 | Кубок Городов 2018, I Этап | Гидропорт, Одесса |
II. | 07.07 | Кубок Городов 2018, II Этап | Николаевская Автошкола, Николаев |
III. | 08.09 | Кубок Городов 2018, III Этап | Трасса клуба КАД, Днепр |
Rezultati
Кубок Городов 2018, I Этап Багги 8Э |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Монахов Андрей | 30 | |||
2 | 7 | Шинкаренко Алексей | 29 | |||
3 | 2 | Трегубенко Дмитрий | 27 | |||
4 | 3 | Стародуб Сергій | 26 | |||
5 | 4 | Чуб Дмитро | 23 | |||
6 | 6 | Fedorenko Vladimir | 22 | |||
7 | 9 | Тарасевич Тарас | 18 | |||
8 | 5 | Приходько Олександр | 16 | |||
9 | 8 | Стародуб Микита | 16 | |||
10 | 10 | Мотрук Роман | 16 | |||
11 | 11 | Клименко Егор | 10 | |||
12 | 12 | Сигнаевский Максим | 8 | |||
13 | 13 | Витвицкий Юрий | 6 | |||
14 | 14 | Заикин Александр | DNS |
Videoposnetki finalnih voženj: Skupina A, Finale 1;
Кубок Городов 2018, I Этап Багги 8Д |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Монахов Андрей | 50 (45:12) | |||
2 | 2 | Стародуб Сергій | 48 (45:02) | |||
3 | 4 | Шинкаренко Алексей | 46 (43:32) | |||
4 | 3 | Дёмин Артём | 41 (45:12) | |||
5 | 6 | Гаврилов Александр | 41 (45:22) | |||
6 | 10 | Мошков Павел | 40 (45:21) | |||
7 | 5 | Бондарь Евгений | 39 (45:13) | |||
8 | 7 | Танцура Юрий | 36 (45:00) | |||
9 | 8 | Корсун Юрий | 31 (40:25) | |||
10 | 9 | Заикин Александр | DNS |
Videoposnetki finalnih voženj: Skupina A, Glavni finale 1;
Кубок Городов 2018, I Этап Шорт-Корс |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 3 | Монахов Андрей | 8 | |||
2 | 1 | Приходько Олександр | 7 | |||
3 | 2 | Мотрук Роман | 6 |
Videoposnetki finalnih voženj: Skupina A, Finale 2;
Кубок Городов 2018, II Этап Багги 8Э |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 2 | Монахов Андрей | 36 | |||
2 | 1 | Чуб Дмитро | 35 | |||
3 | 7 | Петяк Андрей | 34 | |||
4 | 6 | Стародуб Сергій | 32 | |||
5 | 5 | Шинкаренко Алексей | 29 | |||
6 | 4 | Fedorenko Vladimir | 28 | |||
7 | 8 | Приходько Олександр | 28 | |||
8 | 3 | Трегубенко Дмитрий | 25 | |||
9 | 13 | Стародуб Микита | 24 | |||
10 | 12 | Лабунский Даниил | 24 | |||
11 | 10 | Клименко Егор | 16 | |||
12 | 9 | Мотрук Роман | 15 | |||
13 | 14 | Заикин Александр | 12 | |||
14 | 17 | Закусилов Алексей | 10 | |||
15 | 16 | Белоус Юрий | 8 | |||
16 | 11 | Ткач Віктор | 8 | |||
17 | 15 | Витвицкий Юрий | 6 |
Videoposnetki finalnih voženj: Skupina A, Finale 1; Skupina B, Finale 2; Skupina A, Finale 2; Skupina B, Finale 3; Skupina A, Finale 3;
Кубок Городов 2018, II Этап Багги 8Д |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Монахов Андрей | 89 (45:20) | |||
2 | 3 | Стародуб Сергій | 88 (45:18) | |||
3 | 5 | Петяк Андрей | 84 (45:16) | |||
4 | 2 | Дёмин Артём | 83 (45:32) | |||
5 | 6 | Дулин Евгений | 81 (44:07) | |||
6 | 10 | Гаврилов Александр | 75 (45:08) | |||
7 | 4 | Шинкаренко Алексей | 18 (10:02) | |||
8 | 7 | Бондарь Евгений | 37 (20:17) | |||
9 | 9 | Танцура Юрий | 36 (20:20) | |||
10 | 8 | Мошков Павел | 36 (20:26) | |||
11 | 12 | Заикин Александр | 0 (0) | |||
12 | 11 | Ткач Віктор | 0 (0) |
Videoposnetki finalnih voženj: Skupina B, Glavni finale 1; Skupina A, Glavni finale 1;
Кубок Городов 2018, II Этап Шорт-Корс |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 6 | Монахов Андрей | 14 | |||
2 | 1 | Приходько Олександр | 13 | |||
3 | 3 | Мотрук Роман | 12 | |||
4 | 2 | Лабунский Даниил | 10 | |||
5 | 4 | Макарчук Микола | 9 | |||
6 | 5 | Закусилов Алексей | 6 |
Videoposnetki finalnih voženj: Skupina A, Finale 1; Skupina A, Finale 2; Skupina A, Finale 3;
Кубок Городов 2018, II Этап Багги 10 Стд. |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Буланов Ілля | 20 | |||
2 | 2 | Міщенко Микола | 19 | |||
3 | 3 | Петяк Кирил | 18 | |||
4 | 4 | Бондар Максим | 14 | |||
5 | 7 | Чернов Андрій | 12 | |||
6 | 6 | Сичінський Андрій | 11 | |||
7 | 8 | Демин Дмитрий | 9 | |||
8 | 5 | Шевчук Дмитро | 9 | |||
9 | 9 | Еременко Макксим | 4 |
Кубок Городов 2018, III Этап Багги 8Э |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 2 | Монахов Андрей | 18 | |||
2 | 1 | Чуб Дмитро | 17 | |||
3 | 4 | Клименко Егор | 14 | |||
4 | 5 | Шинкаренко Алексей | 14 | |||
5 | 3 | Приходько Олександр | 13 | |||
6 | 6 | Мотрук Роман | 11 | |||
7 | 7 | Смаглецкий Илья | 8 | |||
8 | 8 | Белоус Юрий | 6 |
Videoposnetki finalnih voženj: Skupina A, Finale 2; Skupina A, Finale 3;
Кубок Городов 2018, III Этап Багги 8Д |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Монахов Андрей | 37 (30:06) | |||
2 | 3 | Демин Артем | 36 (30:44) | |||
3 | 4 | Дулин Евгений | 33 (30:16) | |||
4 | 5 | Гаврилов Александр | 32 (30:21) | |||
5 | 6 | Танцура Юрий | 24 (30:15) | |||
6 | 7 | Смаглецкий Илья | 23 (30:48) | |||
7 | 2 | Шинкаренко Алексей | 7 (6:57) |
Videoposnetki finalnih voženj: Skupina A, Glavni finale 1;
Кубок Городов 2018, III Этап Шорт-Корс |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Приходько Олександр | 6 | |||
2 | 2 | Белоус Юрий | 4 |
Buggy 8 Eco | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Voznik | Ocena | |||
1 |
Монахов Андрей
50
(1)
50
(1)
50
(1)
|
100 | |||
2 |
Чуб Дмитрий
34
(5)
46
(2)
46
(2)
|
92 | |||
3 |
Шинкаренко Алексей
46
(2)
34
(5)
38
(4)
|
84 | |||
4 |
Стародуб Сергей
38
(4)
38
(4)
—
|
76 | |||
5 |
Трегубенко Дмитрий
42
(3)
28
(8)
—
|
70 | |||
6 |
Клименко Егор
22
(11)
22
(11)
42
(3)
|
64 | |||
7 |
Приходько Александр
28
(8)
30
(7)
34
(5)
|
64 | |||
8 |
Федоренко Владимир
32
(6)
32
(6)
—
|
64 | |||
9 |
Мотрук Роман
24
(10)
21
(12)
32
(6)
|
56 | |||
10 |
Стародуб Никита
26
(9)
26
(9)
—
|
52 | |||
11 |
Белоус Юрий
—
18
(15)
28
(8)
|
46 | |||
12 |
Петяк Андрей
—
42
(3)
—
|
42 | |||
13 |
Заикин Александр
19
(14)
20
(13)
—
|
39 | |||
14 |
Витвицкий Юрий
20
(13)
16
(17)
—
|
36 | |||
15 |
Тарасевич Тарас
30
(7)
—
—
|
30 | |||
16 |
Смаглецкий Илья
—
—
30
(7)
|
30 | |||
17 |
Лабунский Даниил
—
24
(10)
—
|
24 | |||
18 |
Сигнаевский Максим
21
(12)
—
—
|
21 | |||
19 |
Закусилов Алексей
—
19
(14)
—
|
19 | |||
20 |
Ткач Виктор
—
17
(16)
—
|
17 |
Buggy 8 Nitro | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Voznik | Ocena | |||
1 |
Монахов Андрей
50
(1)
50
(1)
50
(1)
|
100 | |||
2 |
Стародуб Сергей
46
(2)
46
(2)
—
|
92 | |||
3 |
Дёмин Артём
38
(4)
38
(4)
46
(2)
|
84 | |||
4 |
Дулин Евгений
—
34
(5)
42
(3)
|
76 | |||
5 |
Шинкаренко Алексей
42
(3)
30
(7)
30
(7)
|
72 | |||
6 |
Гаврилов Александр
34
(5)
32
(6)
38
(4)
|
72 | |||
7 |
Танцура Юрий
28
(8)
26
(9)
34
(5)
|
62 | |||
8 |
Бондарь Евгений
30
(7)
28
(8)
—
|
58 | |||
9 |
Мошков Павел
32
(6)
24
(10)
—
|
56 | |||
10 |
Заикин Александр
24
(10)
22
(11)
—
|
46 | |||
11 |
Петяк Андрей
—
42
(3)
—
|
42 | |||
12 |
Смаглецкий Илья
—
—
32
(6)
|
32 | |||
13 |
Корсун Юрий
26
(9)
—
—
|
26 | |||
14 |
Ткач Виктор
—
21
(12)
—
|
21 |
Short Course | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Voznik | Ocena | |||
1 |
Монахов Андрей
50
(1)
50
(1)
—
|
100 | |||
2 |
Приходько Александр
46
(2)
46
(2)
50
(1)
|
96 | |||
3 |
Мотрук Роман
42
(3)
42
(3)
—
|
84 | |||
4 |
Белоус Юрий
—
—
46
(2)
|
46 | |||
5 |
Лабунский Даниил
—
38
(4)
—
|
38 | |||
6 |
Макарчук Николай
—
34
(5)
—
|
34 | |||
7 |
Закусилов Алексей
—
32
(6)
—
|
32 |
Buggy 4wd Std | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Voznik | Ocena | |||
1 |
Буланов Илья
—
50
(1)
—
|
50 | |||
2 |
Міщенко Николай
—
46
(2)
—
|
46 | |||
3 |
Петяк Кирилл
—
42
(3)
—
|
42 | |||
4 |
Бондарь Максим
—
38
(4)
—
|
38 | |||
5 |
Чернов Андрей
—
34
(5)
—
|
34 | |||
6 |
Сичінский Андрей
—
32
(6)
—
|
32 | |||
7 |
Дёмин Дмитрий
—
30
(7)
—
|
30 | |||
8 |
Шевчук Дмитрий
—
28
(8)
—
|
28 | |||
9 |
Еременко Макксим
—
26
(9)
—
|
26 |