Чемпионат Украины, Шоссе, 2021
Rezultati
Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг РЦБ |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati |
Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг E-10 Stock 21.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Кірпічов Дмитро | 16 | |||
2 | 3 | Полосухіна Марія | 13 | |||
3 | 5 | Косневич Нікіта | 12 | |||
4 | 2 | Косневич Кирил | 11 | |||
5 | 6 | Лукіянюк Дмитро | 10 | |||
6 | 4 | Ніконенко Андрій | 9 | |||
7 | 7 | Синявський Богдан | DNS |
Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг E-10 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Норкін Іван | 12 | |||
2 | 2 | Косневич Володимир | 10 | |||
3 | 3 | Сорохан Владислав | 10 | |||
4 | 5 | Мельник Олександр | 8 | |||
5 | 4 | Богомолов Артем | 6 |
Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг TC Stock 21.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Міщенко Микола | 46 | |||
2 | 5 | Поліш Нікіта | 44 | |||
3 | 3 | Полосухіна Марія | 44 | |||
4 | 2 | Наконечний Віктор | 42 | |||
5 | 4 | Кучабський Захар | 38 | |||
6 | 6 | Мельничук Олег | 38 | |||
7 | 7 | Куршаков Олексій | 34 | |||
8 | 10 | Блащук Сергій | 33 | |||
9 | 9 | Габрух Павло | 32 | |||
10 | 8 | Жевага Анастасія | 30 | |||
11 | 12 | Цюман Святослав | 26 | |||
12 | 13 | Данилюк Максим | 24 | |||
13 | 11 | Гордіяш Тарас | 24 | |||
14 | 14 | Піталов Ярослав | 21 | |||
15 | 18 | Коломієць Андрій | 21 | |||
16 | 17 | Загалюк Вадим | 17 | |||
17 | 15 | Ясеновий Варфоломій | 15 | |||
18 | 19 | Кіндюх Євген | 15 | |||
19 | 20 | Туриця Олександр | 12 | |||
20 | 16 | Тімофеенко Станіслав | 10 | |||
21 | 22 | Тодорович Валерія | 6 | |||
22 | 21 | Воскобоєнко Володимир | 5 |
Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг TC Pro Stock |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Литвиненко Вiктор | 24 | |||
2 | 5 | Резников Данило | 23 | |||
3 | 4 | Сіренко Артем | 20 | |||
4 | 2 | Путря Дмитро | 19 | |||
5 | 6 | Буланов Ілля | 19 | |||
6 | 3 | Толпиго Дмитро | 17 | |||
7 | 7 | Плошенко Микола | 17 | |||
8 | 9 | Крюков Вадим | 12 | |||
9 | 8 | Рижов Лев | 10 | |||
10 | 10 | Нікітенков Вадим | 6 | |||
11 | 11 | Качур Антон | 4 |
Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг F-1 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Путря Дмитро | 20 | |||
2 | 3 | Сіренко Артем | 19 | |||
3 | 2 | Князєв Ілля | 17 | |||
4 | 8 | Габрух Павло | 15 | |||
5 | 5 | Наконечний Віктор | 13 | |||
6 | 4 | Шляховий Костянтин | 13 | |||
7 | 7 | Кучабський Захар | 11 | |||
8 | 9 | Ніконенко Андрій | 9 | |||
9 | 6 | Спінатій Тимур | 7 |
Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг TC Nitro |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 2 | Кот Дмитро | 92 (20:03) | |||
2 | 4 | Резников Данило | 86 (20:01) | |||
3 | 3 | Сіренко Артем | 83 (20:11) | |||
4 | 6 | Кірпічов Дмитро | 76 (20:10) | |||
5 | 8 | Мельник Олександр | 66 (20:02) | |||
6 | 1 | Бабченко Олексій | 47 (10:39) | |||
7 | 5 | Голіков Максим | 37 (9:36) | |||
8 | 7 | Нікітенков Вадим | 28 (8:24) |
Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг F-2 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 3 | Iванов Олег | 138 (30:05) | |||
2 | 1 | Руденко Євген | 137 (30:05) | |||
3 | 4 | Косневич Андрій | 132 (30:06) | |||
4 | 5 | Матюшенко Євген | 96 (27:10) | |||
5 | 7 | Ефимов Анатолій | 87 (30:02) | |||
6 | 6 | Нагорянський Юрій | 35 (14:55) | |||
7 | 2 | Сухопаров Олег | 29 (6:38) | |||
8 | 8 | Сидоркін Сергій | 19 (7:37) |
Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг Short Course |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 3 | Шинкаренко Олексій | 14 | |||
2 | 2 | Приходько Олександр | 13 | |||
3 | 4 | Рубленко Ілля | 11 | |||
4 | 6 | Богомолов Артем | 9 | |||
5 | 5 | Сергєєв Сергій | 9 |
Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг F-3 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Сорохан Владислав | 78 (20:09) | |||
2 | 4 | Шляховий Костянтин | 75 (20:03) | |||
3 | 3 | Федоров Сергій | 72 (20:07) | |||
4 | 5 | Косневич Кирил | 71 (20:01) | |||
5 | 6 | Кочков Володимір | 62 (20:08) | |||
6 | 7 | Лукіянюк Дмитро | 30 (20:13) | |||
7 | 2 | Косневич Володимир | 13 (3:20) | |||
8 | 10 | Павлов Максім | 0 (0) | |||
9 | 8 | Качур Віктор | 0 (0) | |||
10 | 9 | Олексієнко Михайло | 0 (0) |
Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг Hobby |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 2 | Сергєєв Михайло | 8 | |||
2 | 1 | Сергєєв Ілля | 6 |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг РЦБ |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг E-10 Stock 21.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Упир Денис | 26 | |||
2 | 2 | Козак Натан | 25 | |||
3 | 3 | Полосухіна Марія | 23 | |||
4 | 5 | Кірпічов Дмитро | 22 | |||
5 | 4 | Косневич Кирил | 19 | |||
6 | 7 | Мінченко Артем | 16 | |||
7 | 6 | Лукіянюк Дмитро | 16 | |||
8 | 8 | Косневич Нікіта | 12 | |||
9 | 10 | Тімошенко Микита | 9 | |||
10 | 9 | Шевчук Дмитро | 9 | |||
11 | 11 | Кірпічов Кирило | 7 | |||
12 | 12 | Синявский Богдан | 6 |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг E-10 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Ткаченко Данііл | 18 | |||
2 | 2 | Норкін Іван | 16 | |||
3 | 5 | Квочин Дмитро | 16 | |||
4 | 7 | Богомолов Артем | 14 | |||
5 | 6 | Сорохан Владислав | 11 | |||
6 | 4 | Мельник Олександр | 10 | |||
7 | 8 | Козак Натан | 10 | |||
8 | 3 | Косневич Володимир | 6 |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг TC Stock 21.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Журко Валерій | 36 | |||
2 | 3 | Міщенко Микола | 34 | |||
3 | 4 | Кучабський Захар | 34 | |||
4 | 5 | Поліш Нікіта | 31 | |||
5 | 8 | Полосухіна Марія | 31 | |||
6 | 7 | Рубленко Ілля | 28 | |||
7 | 6 | Габрух Павло | 28 | |||
8 | 9 | Рижова Ліка | 27 | |||
9 | 10 | Гордіяш Тарас | 25 | |||
10 | 2 | Бондарь Максим | 21 | |||
11 | 11 | Воскобоєнко Володимир | 16 | |||
12 | - | Шпак Кирилл | 14 | |||
13 | 13 | Туриця Олександр | 13 | |||
14 | 12 | Агафонов Богдан | 12 | |||
15 | - | Єрощев Єгор | 10 | |||
16 | 14 | Корягін Іван | 10 |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг TC Stock 13.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Путря Дмитро | 32 | |||
2 | 2 | Резников Данило | 31 | |||
3 | 3 | Сіренко Артем | 29 | |||
4 | 4 | Голубок Олексій | 28 | |||
5 | 8 | Буланов Ілля | 24 | |||
6 | 6 | Ткаченко Данііл | 24 | |||
7 | 5 | Рижов Лев | 22 | |||
8 | 7 | Дулiн Евген | 22 | |||
9 | 11 | Куршаков Олексій | 16 | |||
10 | 10 | Качур Антон | 13 | |||
11 | 9 | Крюков Вадим | 13 | |||
12 | 13 | Олійник Єгор | 12 | |||
13 | 12 | Журко Андрій | 10 |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг Hobby |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 2 | Зенов Назар | 6 | |||
2 | 1 | Журко Андрій | 5 |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг F-1 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Путря Дмитро | 24 | |||
2 | 2 | Сіренко Артем | 23 | |||
3 | 3 | Ткаченко Данііл | 22 | |||
4 | 11 | Спінатій Тимур | 18 | |||
5 | 4 | Князєв Ілля | 18 | |||
6 | 5 | Козак Натан | 16 | |||
7 | 6 | Шляховий Костянтин | 13 | |||
8 | 7 | Федорова Вікторія | 10 | |||
9 | 10 | Дмитрієнко Владислав | 9 | |||
10 | 8 | Журко Валерій | 7 | |||
11 | 9 | Габрух Павло | 7 |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг F-2 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Іванов Олег | 118 (30:09) | |||
2 | 2 | Косневич Андрій | 112 (30:19) | |||
3 | 4 | Матюшенко Євген | 98 (30:04) | |||
4 | 5 | Сухопаров Олег | 96 (30:25) | |||
5 | 3 | Руденко Євген | 68 (16:06) | |||
6 | 7 | Урбан Андрій | 55 (30:00) | |||
7 | 6 | Ефимов Анатолій | 36 (13:49) | |||
8 | 9 | Сідоркин Сергій | 30 (10:19) | |||
9 | 8 | Нагорянський Юрій | 27 (10:00) | |||
10 | 10 | Шляховий Костянтин | DNS |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг F-3 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Сорохан Владислав | 71 (20:01) | |||
2 | 3 | Норкін Іван | 67 (20:03) | |||
3 | 2 | Косневич Володимир | 67 (20:13) | |||
4 | 7 | Федоров Сергій | 63 (20:13) | |||
5 | 6 | Косневич Кирил | 58 (20:11) | |||
6 | 5 | Олексієнко Михайло | 54 (20:05) | |||
7 | 4 | Шляховий Костянтин | 50 (16:40) | |||
8 | 8 | Качур Віктор | DNS |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг Short Course |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Монахов Андрій | 22 | |||
2 | 2 | Шинкаренко Олексій | 21 | |||
3 | 3 | Богомолов Олексiй | 19 | |||
4 | 6 | Богомолов Артем | 17 | |||
5 | 5 | Приходько Олександр | 17 | |||
6 | 4 | Курсаков Олексій | 14 | |||
7 | 7 | Поліш Дмитро | 11 | |||
8 | 8 | Кучабський Юрій | 8 | |||
9 | 10 | Журко Андрій | 6 | |||
10 | 9 | Журко Валерій | DNS |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг TC Nitro |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 2 | Кот Дмитро | 80 (20:10) | |||
2 | 5 | Чернов Андрій | 64 (20:15) | |||
3 | 7 | Червов Михайло | 43 (20:03) | |||
4 | 4 | Голіков Максим | 34 (20:00) | |||
5 | 3 | Сіренко Артем | 29 (20:10) | |||
6 | 1 | Резников Данило | DNS | |||
7 | 6 | Кірпічов Дмитро | DNS | |||
8 | 8 | Мельник Олександр | DNS |
Чемпіонат України (юніори, юнаки) радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІV ранг / Чемпіонат України з автомодельного спорту – 3 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІІІ ранг РЦБ |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati |
Чемпіонат України (юніори, юнаки) радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІV ранг / Чемпіонат України з автомодельного спорту – 3 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІІІ ранг E-10 Stock 21.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 2 | Упир Денис | 40 | |||
2 | 1 | Козак Натан | 38 | |||
3 | 3 | Кірпічов Дмитро | 38 | |||
4 | 5 | Косневич Кирил | 34 | |||
5 | 7 | Ніконенко Андрій | 33 | |||
6 | 4 | Полосухіна Марія | 32 | |||
7 | 8 | Наконечний Віктор | 28 | |||
8 | 9 | Лукіянюк Дмитро | 28 | |||
9 | 6 | Шматко Дмитро | 25 | |||
10 | 10 | Ковалець Денис | 25 | |||
11 | 11 | Мінченко Артем | 20 | |||
12 | 12 | Коваленко Владислав | 18 | |||
13 | 13 | Кірпічов Кирило | 16 | |||
14 | 14 | Косневич Нікіта | 16 | |||
15 | 16 | Кривогуз Микита | 13 | |||
16 | 15 | Синявский Богдан | 11 | |||
17 | 19 | Яржинов Оскар | 10 | |||
18 | 17 | Землянко Андрій | 7 | |||
19 | 18 | Шевчук Дмитро | DNS |
Чемпіонат України (юніори, юнаки) радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІV ранг / Чемпіонат України з автомодельного спорту – 3 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІІІ ранг E-10 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Норкін Іван | 20 | |||
2 | 2 | Ткаченко Данііл | 19 | |||
3 | 3 | Сорохан Владислав | 17 | |||
4 | 6 | Богомолов Артем | 16 | |||
5 | 5 | Упир Денис | 14 | |||
6 | 4 | Косневич Володимир | 13 | |||
7 | 8 | Паламарчук Максим | 4 | |||
8 | 7 | Козак Натан | 3 | |||
9 | 9 | Мельник Олександр | 2 |
Чемпіонат України (юніори, юнаки) радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІV ранг / Чемпіонат України з автомодельного спорту – 3 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІІІ ранг F-1 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Путря Дмитро | 28 | |||
2 | 2 | Сіренко Артем | 27 | |||
3 | - | Ткаченко Данііл | 25 | |||
4 | 3 | Дзигар Гліб | 22 | |||
5 | - | Федорова Вікторія | 21 | |||
6 | 7 | Шляховий Констянтин | 19 | |||
7 | 4 | Князєв Ілля | 18 | |||
8 | 5 | Козак Натан | 17 | |||
9 | 8 | Матюшенко Євген | 17 | |||
10 | 6 | Наконечний Віктор | 14 | |||
11 | 11 | Спінатій Тимур | 4 | |||
12 | 9 | Габрух Павло | 3 | |||
13 | 10 | Ніконенко Андрій | 2 |
Чемпіонат України (юніори, юнаки) радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІV ранг / Чемпіонат України з автомодельного спорту – 3 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІІІ ранг TC Stock 21.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 2 | Міщенко Микола | 48 | |||
2 | 10 | Бондар Максим | 46 | |||
3 | 1 | Наконечний Віктор | 45 | |||
4 | 3 | Полосухіна Марія | 45 | |||
5 | 4 | Мельничук Олег | 43 | |||
6 | 9 | Цвiгун Андрiй | 40 | |||
7 | 5 | Габрух Павло | 38 | |||
8 | 6 | Коломієць Андрій | 35 | |||
9 | 7 | Рижова Ліка | 34 | |||
10 | 8 | Гордіяш Тарас | 30 | |||
11 | 15 | Жевага Анастасія | 27 | |||
12 | 11 | Загалюк Вадим | 27 | |||
13 | 13 | Коваленко Владислав | 24 | |||
14 | 14 | Данилюк Максим | 24 | |||
15 | 12 | Блащук Сергій | 23 | |||
16 | 16 | Піталов Ярослав | 21 | |||
17 | 17 | Шпак Кирилл | 16 | |||
18 | 19 | Воскобоєнко Володимир | 14 | |||
19 | 18 | Кіндюх Євген | 14 | |||
20 | 20 | Тимофіенко Станіслав | 11 | |||
21 | 23 | Ваховський Владислав | 9 | |||
22 | 22 | Корягін Іван | 7 | |||
23 | 21 | Тодорович Валерія | 7 |
Чемпіонат України (юніори, юнаки) радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІV ранг / Чемпіонат України з автомодельного спорту – 3 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІІІ ранг TC Pro Stock |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Путря Дмитро | 28 | |||
2 | 2 | Резников Данило | 26 | |||
3 | 3 | Голубок Олексій | 26 | |||
4 | 5 | Толпиго Дмитро | 23 | |||
5 | 7 | Ткаченко Данііл | 22 | |||
6 | 4 | Сіренко Артем | 22 | |||
7 | 6 | Рижов Лев | 21 | |||
8 | 8 | Буланов Ілля | 17 | |||
9 | 9 | Чернов Андрій | 12 | |||
10 | 11 | Качур Антон | 10 | |||
11 | 12 | Нікітенков Вадим | 9 | |||
12 | 10 | Куршаков Олексій | 9 | |||
13 | 13 | Крюков Вадим | 2 |
Чемпіонат України (юніори, юнаки) радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІV ранг / Чемпіонат України з автомодельного спорту – 3 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІІІ ранг TC Nitro |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 1 | Кот Дмитро | 124 (20:03) | |||
2 | 3 | Кірпічов Дмитро | 117 (20:08) | |||
3 | 5 | Чернов Андрій | 113 (20:07) | |||
4 | 2 | Сіренко Артем | 74 (20:03) | |||
5 | 6 | Мельник Олександр | 47 (20:07) | |||
6 | 4 | Нікітенков Вадим | 29 (5:27) |
Чемпіонат України (юніори, юнаки) радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІV ранг / Чемпіонат України з автомодельного спорту – 3 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІІІ ранг F-3 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 2 | Сорохан Владислав | 107 (20:08) | |||
2 | 3 | Косневич Володимир | 104 (20:03) | |||
3 | 4 | Косневич Кирил | 104 (20:07) | |||
4 | 1 | Норкін Іван | 104 (20:07) | |||
5 | 5 | Шляховий Констянтин | 101 (20:11) | |||
6 | 6 | Федоров Сергій | 96 (20:06) | |||
7 | 7 | Лукіянюк Дмитро | 88 (20:07) | |||
8 | 9 | Кочков Володимир | 71 (15:37) | |||
9 | 8 | Олексієнко Михайло | DNS |
Чемпіонат України (юніори, юнаки) радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІV ранг / Чемпіонат України з автомодельного спорту – 3 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІІІ ранг F-2 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | 3 | Іванов Олег | 185 (30:06) | |||
2 | 1 | Косневич Андрій | 181 (30:00) | |||
3 | 4 | Матюшенко Євген | 178 (30:04) | |||
4 | 5 | Ефимов Анатолій | 151 (30:03) | |||
5 | 8 | Сідоркин Сергій | 135 (30:02) | |||
6 | 7 | Шляховий Констянтин | 78 (18:35) | |||
7 | 2 | Сухопаров Олег | 77 (13:01) | |||
8 | 6 | Урбан Андрій | 74 (20:29) |
РЦБ | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Voznik | Ocena |
E-10 Stock 21.5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Voznik | Ocena | |||
1 |
Упир Денис
—
50
(1)
50
(1)
|
100 | |||
2 |
Кирпичов Дмитрий
50
(1)
38
(4)
42
(3)
|
92 | |||
3 |
Козак Натан
—
46
(2)
46
(2)
|
92 | |||
4 |
Полосухіна Марія
46
(2)
42
(3)
32
(6)
|
88 | |||
5 |
Косневич Кирилл
38
(4)
34
(5)
38
(4)
|
76 | |||
6 |
Косневич Никита
42
(3)
28
(8)
19
(14)
|
70 | |||
7 |
Ніконенко Андрей
32
(6)
—
34
(5)
|
66 | |||
8 |
Лукіянюк Дмитрий
34
(5)
30
(7)
28
(8)
|
64 | |||
9 |
Мінченко Артём
—
32
(6)
22
(11)
|
54 | |||
10 |
Синявский Богдан
30
(7)
21
(12)
17
(16)
|
51 | |||
11 |
Кирпичов Кирило
—
22
(11)
20
(13)
|
42 | |||
12 |
Шевчук Дмитрий
—
24
(10)
14
(19)
|
38 | |||
13 |
Наконечний Виктор
—
—
30
(7)
|
30 | |||
14 |
Тімошенко Никита
—
26
(9)
—
|
26 | |||
15 |
Шматко Дмитрий
—
—
26
(9)
|
26 | |||
16 |
Ковалець Денис
—
—
24
(10)
|
24 | |||
17 |
Коваленко Владислав
—
—
21
(12)
|
21 | |||
18 |
Кривогуз Никита
—
—
18
(15)
|
18 | |||
19 |
Яржинов Оскар
—
—
16
(17)
|
16 | |||
20 |
Землянко Андрей
—
—
15
(18)
|
15 |
E-10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Voznik | Ocena | |||
1 |
Норкин Иван
50
(1)
46
(2)
50
(1)
|
100 | |||
2 |
Ткаченко Даниил
—
50
(1)
46
(2)
|
96 | |||
3 |
Сорохан Владислав
42
(3)
34
(5)
42
(3)
|
84 | |||
4 |
Косневич Владимир
46
(2)
28
(8)
32
(6)
|
78 | |||
5 |
Богомолов Артём
34
(5)
38
(4)
38
(4)
|
76 | |||
6 |
Мельник Александр
38
(4)
32
(6)
26
(9)
|
70 | |||
7 |
Козак Натан
—
30
(7)
28
(8)
|
58 | |||
8 |
Квочин Дмитрий
—
42
(3)
—
|
42 | |||
9 |
Упир Денис
—
—
34
(5)
|
34 | |||
10 |
Паламарчук Максим
—
—
30
(7)
|
30 |
TC-10 Std | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Voznik | Ocena | |||
1 |
Міщенко Николай
50
(1)
46
(2)
50
(1)
|
100 | |||
2 |
Поліш Никита
46
(2)
38
(4)
—
|
84 | |||
3 |
Наконечний Виктор
38
(4)
—
42
(3)
|
80 | |||
4 |
Полосухіна Марія
42
(3)
34
(5)
38
(4)
|
80 | |||
5 |
Кучабский Захар
34
(5)
42
(3)
—
|
76 | |||
6 |
Бондарь Максим
—
24
(10)
46
(2)
|
70 | |||
7 |
Мельничук Олег
32
(6)
—
34
(5)
|
66 | |||
8 |
Габрух Павел
26
(9)
30
(7)
30
(7)
|
60 | |||
9 |
Рижова Ліка
—
28
(8)
26
(9)
|
54 | |||
10 |
Журко Валерий
—
50
(1)
—
|
50 | |||
11 |
Гордіяш Тарас
20
(13)
26
(9)
24
(10)
|
50 | |||
12 |
Коломіець Андрей
18
(15)
—
28
(8)
|
46 | |||
13 |
Блащук Сергей
28
(8)
—
18
(15)
|
46 | |||
14 |
Жевага Анастасія
24
(10)
—
22
(11)
|
46 | |||
15 |
Данилюк Максим
21
(12)
—
19
(14)
|
40 | |||
16 |
Загалюк Вадим
17
(16)
—
21
(12)
|
38 | |||
17 |
Воскобоенко Владимир
11
(22)
22
(11)
15
(18)
|
37 | |||
18 |
Шпак Кирилл
—
21
(12)
16
(17)
|
37 | |||
19 |
Піталов Ярослав
19
(14)
—
17
(16)
|
36 | |||
20 |
Туриця Александр
14
(19)
20
(13)
—
|
34 | |||
21 |
Цвигун Андрий
—
—
32
(6)
|
32 | |||
22 |
Рубленко Илья
—
32
(6)
—
|
32 | |||
23 |
Куршаков Алексей
30
(7)
—
—
|
30 | |||
24 |
Кіндюх Евгений
15
(18)
—
14
(19)
|
29 | |||
25 |
Корягін Иван
—
17
(16)
11
(22)
|
28 | |||
26 |
Цюман Святослав
22
(11)
—
—
|
22 | |||
27 |
Тодорович Валерія
12
(21)
—
10
(23)
|
22 | |||
28 |
Коваленко Владислав
—
—
20
(13)
|
20 | |||
29 |
Агафонов Богдан
—
19
(14)
—
|
19 | |||
30 |
Ерощев Егор
—
18
(15)
—
|
18 | |||
31 |
Ясеновий Варфоломій
16
(17)
—
—
|
16 | |||
32 |
Тімофеенко Станислав
13
(20)
—
—
|
13 | |||
33 |
Тимофіенко Станислав
—
—
13
(20)
|
13 | |||
34 |
Ваховский Владислав
—
—
12
(21)
|
12 |
TC-10 Stock 13.5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Voznik | Ocena | |||
1 |
Путря Дмитрий
38
(4)
50
(1)
50
(1)
|
100 | |||
2 |
Резников Данил
46
(2)
46
(2)
46
(2)
|
92 | |||
3 |
Сіренко Артём
42
(3)
42
(3)
32
(6)
|
84 | |||
4 |
Голубок Алексей
—
38
(4)
42
(3)
|
80 | |||
5 |
Толпыго Дмитрий
32
(6)
—
38
(4)
|
70 | |||
6 |
Буланов Илья
34
(5)
34
(5)
28
(8)
|
68 | |||
7 |
Ткаченко Даниил
—
32
(6)
34
(5)
|
66 | |||
8 |
Рижов Лев
26
(9)
30
(7)
30
(7)
|
60 | |||
9 |
Литвиненко Виктор
50
(1)
—
—
|
50 | |||
10 |
Крюков Вадим
28
(8)
22
(11)
20
(13)
|
50 | |||
11 |
Качур Антон
22
(11)
24
(10)
24
(10)
|
48 | |||
12 |
Куршаков Алексей
—
26
(9)
21
(12)
|
47 | |||
13 |
Нікітенков Вадим
24
(10)
—
22
(11)
|
46 | |||
14 |
Плошенко Николай
30
(7)
—
—
|
30 | |||
15 |
Дулин Евгений
—
28
(8)
—
|
28 | |||
16 |
Чернов Андрей
—
—
26
(9)
|
26 | |||
17 |
Олійник Егор
—
21
(12)
—
|
21 | |||
18 |
Журко Андрей
—
20
(13)
—
|
20 |
F-1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Voznik | Ocena | |||
1 |
Путря Дмитрий
50
(1)
50
(1)
50
(1)
|
100 | |||
2 |
Сіренко Артём
46
(2)
46
(2)
46
(2)
|
92 | |||
3 |
Ткаченко Даниил
—
42
(3)
42
(3)
|
84 | |||
4 |
Князев Илья
42
(3)
34
(5)
30
(7)
|
76 | |||
5 |
Спинатий Тимур
26
(9)
38
(4)
22
(11)
|
64 | |||
6 |
Федорова Виктория
—
28
(8)
34
(5)
|
62 | |||
7 |
Шляховой Константин
32
(6)
30
(7)
—
|
62 | |||
8 |
Габрух Павел
38
(4)
22
(11)
21
(12)
|
60 | |||
9 |
Козак Натан
—
32
(6)
28
(8)
|
60 | |||
10 |
Наконечний Виктор
34
(5)
—
24
(10)
|
58 | |||
11 |
Ніконенко Андрей
28
(8)
—
20
(13)
|
48 | |||
12 |
Дзыгарь Глеб
—
—
38
(4)
|
38 | |||
13 |
Шляховой Констянтин
—
—
32
(6)
|
32 | |||
14 |
Кучабский Захар
30
(7)
—
—
|
30 | |||
15 |
Дмитріенко Владислав
—
26
(9)
—
|
26 | |||
16 |
Матюшенко Евгений
—
—
26
(9)
|
26 | |||
17 |
Журко Валерий
—
24
(10)
—
|
24 |
TC-10 Nitro | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Voznik | Ocena | |||
1 |
Кот Дмитрий
50
(1)
50
(1)
50
(1)
|
100 | |||
2 |
Чернов Андрей
—
46
(2)
42
(3)
|
88 | |||
3 |
Кирпичов Дмитрий
38
(4)
30
(7)
46
(2)
|
84 | |||
4 |
Сіренко Артём
42
(3)
34
(5)
38
(4)
|
80 | |||
5 |
Резников Данил
46
(2)
32
(6)
—
|
78 | |||
6 |
Голиков Максим
30
(7)
38
(4)
—
|
68 | |||
7 |
Мельник Александр
34
(5)
28
(8)
34
(5)
|
68 | |||
8 |
Нікітенков Вадим
28
(8)
—
32
(6)
|
60 | |||
9 |
Червов Михаил
—
42
(3)
—
|
42 | |||
10 |
Бабченко Алексей
32
(6)
—
—
|
32 |
F-2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Voznik | Ocena | |||
1 |
Иванов Олег
50
(1)
50
(1)
50
(1)
|
100 | |||
2 |
Косневич Андрей
42
(3)
46
(2)
46
(2)
|
92 | |||
3 |
Матюшенко Евгений
38
(4)
42
(3)
42
(3)
|
84 | |||
4 |
Руденко Евгений
46
(2)
34
(5)
—
|
80 | |||
5 |
Ефимов Анатолий
34
(5)
30
(7)
38
(4)
|
72 | |||
6 |
Сухопаров Олег
30
(7)
38
(4)
30
(7)
|
68 | |||
7 |
Сидоркин Сергей
—
28
(8)
34
(5)
|
62 | |||
8 |
Урбан Андрей
—
32
(6)
28
(8)
|
60 | |||
9 |
Нагорянский Юрий
32
(6)
26
(9)
—
|
58 | |||
10 |
Шляховой Констянтин
—
—
32
(6)
|
32 | |||
11 |
Сидоркін Сергей
28
(8)
—
—
|
28 | |||
12 |
Шляховой Константин
—
24
(10)
—
|
24 |
Short Course | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Voznik | Ocena | |||
1 |
Шинкаренко Алексей
50
(1)
46
(2)
—
|
96 | |||
2 |
Приходько Александр
46
(2)
34
(5)
—
|
80 | |||
3 |
Богомолов Артём
38
(4)
38
(4)
—
|
76 | |||
4 |
Монахов Андрей
—
50
(1)
—
|
50 | |||
5 |
Рубленко Илья
42
(3)
—
—
|
42 | |||
6 |
Богомолов Алексей
—
42
(3)
—
|
42 | |||
7 |
Сергеев Сергей
34
(5)
—
—
|
34 | |||
8 |
Курсаков Алексей
—
32
(6)
—
|
32 | |||
9 |
Поліш Дмитрий
—
30
(7)
—
|
30 | |||
10 |
Кучабский Юрий
—
28
(8)
—
|
28 | |||
11 |
Журко Андрей
—
26
(9)
—
|
26 | |||
12 |
Журко Валерий
—
24
(10)
—
|
24 |
F-3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Voznik | Ocena | |||
1 |
Сорохан Владислав
50
(1)
50
(1)
50
(1)
|
100 | |||
2 |
Косневич Владимир
30
(7)
42
(3)
46
(2)
|
88 | |||
3 |
Норкин Иван
—
46
(2)
38
(4)
|
84 | |||
4 |
Косневич Кирилл
38
(4)
34
(5)
42
(3)
|
80 | |||
5 |
Федоров Сергей
42
(3)
38
(4)
32
(6)
|
80 | |||
6 |
Шляховой Константин
46
(2)
30
(7)
—
|
76 | |||
7 |
Кочков Владимир
34
(5)
—
28
(8)
|
62 | |||
8 |
Лукіянюк Дмитрий
32
(6)
—
30
(7)
|
62 | |||
9 |
Олексіенко Михаил
24
(10)
32
(6)
26
(9)
|
58 | |||
10 |
Качур Виктор
26
(9)
28
(8)
—
|
54 | |||
11 |
Шляховой Констянтин
—
—
34
(5)
|
34 | |||
12 |
Павлов Максим
28
(8)
—
—
|
28 |
Hobby | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Voznik | Ocena | |||
1 |
Сергеев Михаил
50
(1)
—
—
|
50 | |||
2 |
Зенов Назар
—
50
(1)
—
|
50 | |||
3 |
Сергеев Илья
46
(2)
—
—
|
46 | |||
4 |
Журко Андрей
—
46
(2)
—
|
46 |