Club Race A3 "Double Duece" 1-10 4WD SCT |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | - | Mcpherson Mark | 17 (8:18.810) | |||
2 | - | Lyman Chase | 13 (8:11.792) | |||
3 | - | Wheeler Anthony | 13 (8:13.360) |
Club Race A3 "Double Duece" 1-8 Open Nitro Buggy |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | - | Breaux Cameron | 35 (15:24.655) | |||
2 | - | Gatewood Greg | 28 (15:04.424) | |||
3 | - | Mosbey Chad | 28 (15:06.853) | |||
4 | - | Moreno Leo | 27 (14:55.451) | |||
5 | - | Mckinney Dom | 19 (15:08.014) |
Club Race A3 "Double Duece" 1-8 Open Nitro Truggy |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | - | Gatewood Garrett | 23 (10:13.251) | |||
2 | - | Mac Charlie | 21 (10:05.677) | |||
3 | - | Foster Mimi | 19 (10:22.462) | |||
4 | - | Serven Stephen | 8 (10:32.694) | |||
5 | - | Seboldt Robert | 5 |
Club Race A3 "Double Duece" 1-8 Sportsman Nitro Buggy |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | - | Copp Philip | 29 (15:28.093) | |||
2 | - | Foster Jim | 28 (15:12.032) | |||
3 | - | Mendoza Glenn | 26 (15:05.675) | |||
4 | - | Wheeler Anthony | 26 (15:12.053) | |||
5 | - | Deshazo Thomas | 4 (2:15.502) | |||
6 | - | Frenn Mark | 6 |
Club Race A3 "Double Duece" 1-8 Expert E-Buggy |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | - | Breaux Cameron | 1 | |||
2 | - | Ables William | 2 | |||
3 | - | Puckett Peyton | 3 | |||
4 | - | Stingley Conner | 4 | |||
5 | - | Mcpherson Mark | 5 | |||
6 | - | Holmes Stewart | 6 | |||
7 | - | Beck Marcus | 7 | |||
8 | - | Snuggs Chris | 8 |
Club Race A3 "Double Duece" 1-8 Open E-Truggy |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | - | Mcpherson Mark | 1 | |||
2 | - | Beck Marcus | 2 | |||
3 | - | Ables William | 3 | |||
4 | - | Viator Jessie | 4 | |||
5 | - | Kruzel Nate | 5 | |||
6 | - | Clack Joseph | 6 | |||
7 | - | Puckett Peyton | 7 | |||
8 | - | Holmes Stewart | 8 | |||
9 | - | Mac Charlie | 9 |
Club Race A3 "Double Duece" 1-8 Sportsman E-Buggy |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | - | Foster Mimi | 1 | |||
2 | - | Boyd Jason | 2 | |||
3 | - | Copp Philip | 3 | |||
4 | - | Holliday Pat | 4 | |||
5 | - | Lyman Chase | 5 | |||
6 | - | Deshazo Thomas | 6 | |||
7 | - | Graham Danny | 7 | |||
8 | - | Foster Jim | 8 | |||
9 | - | Rayborn William | 9 | |||
10 | - | Moore Derrick | 10 | |||
11 | - | Serven Stephen | 11 |
Club Race A3 "Double Duece" Future Pros |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Voznik | Rezultati | |||
1 | - | Smith Corbin | 1 | |||
2 | - | Graham Brent | 2 | |||
3 | - | Graham Evan | 3 | |||
4 | - | Deshazo Makayla | 4 | |||
5 | - | Lyman Cody | 5 | |||
6 | - | Graham Cole | 6 |