Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг РЦБ |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг E-10 Stock 21.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Упир Денис | 26 | |||
2 | 2 | Козак Натан | 25 | |||
3 | 3 | Полосухіна Марія | 23 | |||
4 | 5 | Кірпічов Дмитро | 22 | |||
5 | 4 | Косневич Кирил | 19 | |||
6 | 7 | Мінченко Артем | 16 | |||
7 | 6 | Лукіянюк Дмитро | 16 | |||
8 | 8 | Косневич Нікіта | 12 | |||
9 | 10 | Тімошенко Микита | 9 | |||
10 | 9 | Шевчук Дмитро | 9 | |||
11 | 11 | Кірпічов Кирило | 7 | |||
12 | 12 | Синявский Богдан | 6 |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг E-10 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Ткаченко Данііл | 18 | |||
2 | 2 | Норкін Іван | 16 | |||
3 | 5 | Квочин Дмитро | 16 | |||
4 | 7 | Богомолов Артем | 14 | |||
5 | 6 | Сорохан Владислав | 11 | |||
6 | 4 | Мельник Олександр | 10 | |||
7 | 8 | Козак Натан | 10 | |||
8 | 3 | Косневич Володимир | 6 |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг TC Stock 21.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Журко Валерій | 36 | |||
2 | 3 | Міщенко Микола | 34 | |||
3 | 4 | Кучабський Захар | 34 | |||
4 | 5 | Поліш Нікіта | 31 | |||
5 | 8 | Полосухіна Марія | 31 | |||
6 | 7 | Рубленко Ілля | 28 | |||
7 | 6 | Габрух Павло | 28 | |||
8 | 9 | Рижова Ліка | 27 | |||
9 | 10 | Гордіяш Тарас | 25 | |||
10 | 2 | Бондарь Максим | 21 | |||
11 | 11 | Воскобоєнко Володимир | 16 | |||
12 | - | Шпак Кирилл | 14 | |||
13 | 13 | Туриця Олександр | 13 | |||
14 | 12 | Агафонов Богдан | 12 | |||
15 | - | Єрощев Єгор | 10 | |||
16 | 14 | Корягін Іван | 10 |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг TC Stock 13.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Путря Дмитро | 32 | |||
2 | 2 | Резников Данило | 31 | |||
3 | 3 | Сіренко Артем | 29 | |||
4 | 4 | Голубок Олексій | 28 | |||
5 | 8 | Буланов Ілля | 24 | |||
6 | 6 | Ткаченко Данііл | 24 | |||
7 | 5 | Рижов Лев | 22 | |||
8 | 7 | Дулiн Евген | 22 | |||
9 | 11 | Куршаков Олексій | 16 | |||
10 | 10 | Качур Антон | 13 | |||
11 | 9 | Крюков Вадим | 13 | |||
12 | 13 | Олійник Єгор | 12 | |||
13 | 12 | Журко Андрій | 10 |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг Hobby |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 2 | Зенов Назар | 6 | |||
2 | 1 | Журко Андрій | 5 |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг F-1 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Путря Дмитро | 24 | |||
2 | 2 | Сіренко Артем | 23 | |||
3 | 3 | Ткаченко Данііл | 22 | |||
4 | 11 | Спінатій Тимур | 18 | |||
5 | 4 | Князєв Ілля | 18 | |||
6 | 5 | Козак Натан | 16 | |||
7 | 6 | Шляховий Костянтин | 13 | |||
8 | 7 | Федорова Вікторія | 10 | |||
9 | 10 | Дмитрієнко Владислав | 9 | |||
10 | 8 | Журко Валерій | 7 | |||
11 | 9 | Габрух Павло | 7 |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг F-2 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Іванов Олег | 118 (30:09) | |||
2 | 2 | Косневич Андрій | 112 (30:19) | |||
3 | 4 | Матюшенко Євген | 98 (30:04) | |||
4 | 5 | Сухопаров Олег | 96 (30:25) | |||
5 | 3 | Руденко Євген | 68 (16:06) | |||
6 | 7 | Урбан Андрій | 55 (30:00) | |||
7 | 6 | Ефимов Анатолій | 36 (13:49) | |||
8 | 9 | Сідоркин Сергій | 30 (10:19) | |||
9 | 8 | Нагорянський Юрій | 27 (10:00) | |||
10 | 10 | Шляховий Костянтин | DNS |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг F-3 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Сорохан Владислав | 71 (20:01) | |||
2 | 3 | Норкін Іван | 67 (20:03) | |||
3 | 2 | Косневич Володимир | 67 (20:13) | |||
4 | 7 | Федоров Сергій | 63 (20:13) | |||
5 | 6 | Косневич Кирил | 58 (20:11) | |||
6 | 5 | Олексієнко Михайло | 54 (20:05) | |||
7 | 4 | Шляховий Костянтин | 50 (16:40) | |||
8 | 8 | Качур Віктор | DNS |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг Short Course |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Монахов Андрій | 22 | |||
2 | 2 | Шинкаренко Олексій | 21 | |||
3 | 3 | Богомолов Олексiй | 19 | |||
4 | 6 | Богомолов Артем | 17 | |||
5 | 5 | Приходько Олександр | 17 | |||
6 | 4 | Курсаков Олексій | 14 | |||
7 | 7 | Поліш Дмитро | 11 | |||
8 | 8 | Кучабський Юрій | 8 | |||
9 | 10 | Журко Андрій | 6 | |||
10 | 9 | Журко Валерій | DNS |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг TC Nitro |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 2 | Кот Дмитро | 80 (20:10) | |||
2 | 5 | Чернов Андрій | 64 (20:15) | |||
3 | 7 | Червов Михайло | 43 (20:03) | |||
4 | 4 | Голіков Максим | 34 (20:00) | |||
5 | 3 | Сіренко Артем | 29 (20:10) | |||
6 | 1 | Резников Данило | DNS | |||
7 | 6 | Кірпічов Дмитро | DNS | |||
8 | 8 | Мельник Олександр | DNS |