Кубок України, класи шосейних перегонів, ІІI ранг РЦБ |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Пілот | Результат |
Кубок України, класи шосейних перегонів, ІІI ранг E-10 Stock 21.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Пілот | Результат | |||
1 | 1 | Упир Денис | 28 | |||
2 | 2 | Козак Натан | 26 | |||
3 | 4 | Косневич Кирил | 26 | |||
4 | 3 | Кірпічов Дмитро | 25 | |||
5 | 5 | Полосухіна Марія | 22 | |||
6 | 6 | Лукіянюк Дмитро | 18 | |||
7 | 8 | Шматко Дмитро | 18 | |||
8 | 7 | Ніконенко Андрій | 16 | |||
9 | 9 | Мінченко Артем | 15 | |||
10 | 10 | Косневич Нікіта | 14 | |||
11 | 13 | Шевчук Дмитро | 7 | |||
12 | 11 | Новосельский Ілья | 6 | |||
13 | 12 | Кірпічов Кирило | 5 |
Кубок України, класи шосейних перегонів, ІІI ранг E-10 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Пілот | Результат | |||
1 | 1 | Норкін Іван | 16 | |||
2 | 2 | Богомолов Артем | 15 | |||
3 | 4 | Мельник Олександр | 13 | |||
4 | 5 | Козак Натан | 13 | |||
5 | 6 | Косневич Володимир | 10 | |||
6 | 3 | Сорохан Владислав | 10 | |||
7 | 7 | Паламарчук Максим | 5 |
Кубок України, класи шосейних перегонів, ІІI ранг TC Stock 21.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Пілот | Результат | |||
1 | 1 | Бондар Максим | 38 | |||
2 | 2 | Мельничук Олег | 37 | |||
3 | 5 | Шуб'як Тадей | 35 | |||
4 | 3 | Кучабський Захар | 33 | |||
5 | 6 | Павлов Максім | 32 | |||
6 | 4 | Полосухіна Марія | 32 | |||
7 | 9 | Габрух Павло | 27 | |||
8 | 7 | Жевага Анастасія | 27 | |||
9 | 8 | Коломієць Андрій | 22 | |||
10 | 11 | Загалюк Вадим | 20 | |||
11 | 10 | Матвійчук Ілля | 18 | |||
12 | 13 | Рижова Ліка | 17 | |||
13 | 14 | Воскобоєнко Володимир | 13 | |||
14 | 12 | Шпак Кирило | 13 | |||
15 | 17 | Агафонов Богдан | 11 | |||
16 | 18 | Гордіяш Тарас | 10 | |||
17 | 15 | Кіндюх Євген | 8 | |||
18 | 16 | Ваховський Владислав | DNS |
Кубок України, класи шосейних перегонів, ІІI ранг TC Pro Stock |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Пілот | Результат | |||
1 | 1 | Литвиненко Вiктор | 20 | |||
2 | 2 | Путря Дмитро | 19 | |||
3 | 6 | Петяк Андрей | 16 | |||
4 | 4 | Голубок Олексій | 15 | |||
5 | 3 | Сіренко Артем | 14 | |||
6 | 5 | Буланов Ілля | 11 | |||
7 | 7 | Рижов Лев | 9 | |||
8 | 9 | Петяк Кирил | 6 | |||
9 | 8 | Качур Антон | 4 |
Кубок України, класи шосейних перегонів, ІІI ранг F-1 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Пілот | Результат | |||
1 | 1 | Путря Дмитро | 22 | |||
2 | 3 | Сіренко Артем | 21 | |||
3 | 2 | Князєв Ілля | 20 | |||
4 | 5 | Козак Натан | 17 | |||
5 | 6 | Федорова Вікторія | 15 | |||
6 | 7 | Шляховий Костянтин | 13 | |||
7 | 4 | Жевага Олександр | 12 | |||
8 | 8 | Габрух Павло | 11 | |||
9 | 9 | Спінатій Тимур | 10 | |||
10 | 10 | Кучабський Захар | 6 |
Кубок України, класи шосейних перегонів, ІІI ранг TC Nitro |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Пілот | Результат | |||
1 | 1 | Кот Дмитро | 68 (20:16) | |||
2 | 2 | Сіренко Артем | 61 (20:03) | |||
3 | 5 | Голіков Максим | 59 (20:09) | |||
4 | 4 | Мельник Олександр | 57 (20:00) | |||
5 | 3 | Нікітенков Вадим | 8 (2:57) |
Кубок України, класи шосейних перегонів, ІІI ранг F-2 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Пілот | Результат | |||
1 | 4 | Iванов Олег | 103 (30:11) | |||
2 | 1 | Руденко Євген | 103 (30:18) | |||
3 | 5 | Матюшенко Євген | 94 (30:00) | |||
4 | 3 | Сухопаров Олег | 85 (27:30) | |||
5 | 6 | Урбан Андрій | 63 (30:23) | |||
6 | 7 | Нагорянський Юрій | 36 (18:39) | |||
7 | 2 | Косневич Андрій | 23 (7:49) |
Кубок України, класи шосейних перегонів, ІІI ранг Short Course |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Пілот | Результат | |||
1 | 2 | Монахов Андрій | 26 | |||
2 | 1 | Шинкаренко Олексій | 25 | |||
3 | 3 | Богомолов Олексій | 23 | |||
4 | 5 | Приходько Олександр | 22 | |||
5 | 4 | Богомолов Артем | 18 | |||
6 | 6 | Курсаков Олексій | 18 | |||
7 | 7 | Шпаченко Юрій | 17 | |||
8 | 10 | Матвійчук Влад | 12 | |||
9 | 12 | Матвійчук Остап | 9 | |||
10 | 9 | Кучабський Захар | 9 | |||
11 | 8 | Рубленко Ілля | 9 | |||
12 | 11 | Сільничий Дмитро | 5 |
Кубок України, класи шосейних перегонів, ІІI ранг F-3 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Пілот | Результат | |||
1 | 4 | Косневич Кирил | 40 (20:14) | |||
2 | 1 | Косневич Володимир | 39 (20:13) | |||
3 | 3 | Шляховий Костянтин | 37 (20:10) | |||
4 | 9 | Норкін Іван | 34 (20:17) | |||
5 | 2 | Сорохан Владислав | 28 (15:50) | |||
6 | 7 | Павлов Максім | 24 (23:57) | |||
7 | 10 | Кулько Андрій | 21 (15:47) | |||
8 | 6 | Венскіс Руслан | 10 (20:19) | |||
9 | 8 | Олексієнко Михайло | 5 (2:09) | |||
10 | 5 | Кот Дмитро | 0 (0) |
Кубок України, класи шосейних перегонів, ІІI ранг Hobby |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Пілот | Результат | |||
1 | 1 | Матвійчук Ілля | 12 | |||
2 | 2 | Венскіс Тимур | 11 | |||
3 | 4 | Венскіс Олександр | 9 | |||
4 | 5 | Ніконенко Юрій | 7 | |||
5 | 3 | Зенов Назар | 7 |