протокол змагань
Кубок Украины 2018, II Этап (в помещении), Багги
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація Buggy-10 2WD Stock 21.5, Рейтинг - 140 |
|||||||||
1 | Давидяк Денис | МСУ | Тернопільска область | 17 | 5:05.488 | 17.97 | 95 | КМС | |
2 | Петяк Кирил | Хмельницька область | 16 | 5:08.120 | 19.258 | 102 | КМС | ||
3 | Плошенко Микола | Днепропетрівська область | 16 | 5:14.536 | 19.659 | 104 | I р. | ||
4 | Дзигар Гліб | I р. | Днепропетрівська область | 15 | 5:01.260 | 20.084 | 106 | I р. | |
5 | Павлов Максім | I р. | Одеська область | 14 | 5:04.715 | 21.765 | 115 | I р. | |
6 | Кочков Володимір | I р. | Одеська область | 14 | 5:12.868 | 22.348 | 118 | I р. | |
7 | Коваленко Владислав | Нікопіль | 13 | 5:23.808 | 24.908 | 131 | II р. | ||
8 | Янченко Іван | II р. | Днепропетрівська область | 12 | 5:08.258 | 25.688 | 136 | II р. | |
9 | Коваленко Михайло | II р. | Запорізька область | 11 | 5:20.071 | 29.097 | 154 | II р. | |
10 | Піталов Ярослав | I р. | Миколаївська область | 9 | 5:25.191 | 36.132 | 191 | II р. | |
11 | Линник Тимур | Миколаївська область | 6 | 5:17.997 | 53 | 280 | II р. | ||
12 | Упир Денис | I р. | Черкаська область | 4 | 4:01.481 | 60.37 | 319 | II р. | |
13 | Боровик Ілля | I р. | Днепропетрівська область | 2 | 1:06.113 | 33.057 | 175 | II р. | |
14 | Ганусяк Констянтин | Одеська область | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал Buggy-10 2WD Stock 21.5, Рейтинг - 140 |
|||||||||
1 | Давидяк Денис | МСУ | Тернопільска область | 17 | 5:07.182 | 18.07 | 95 | КМС | |
2 | Дзигар Гліб | I р. | Днепропетрівська область | 16 | 5:08.382 | 19.274 | 102 | КМС | |
3 | Петяк Кирил | Хмельницька область | 16 | 5:14.691 | 19.668 | 104 | I р. | ||
4 | Плошенко Микола | Днепропетрівська область | 16 | 5:01.185 | 18.824 | 99 | КМС | ||
5 | Кочков Володимір | I р. | Одеська область | 14 | 5:05.465 | 21.819 | 115 | I р. | |
6 | Павлов Максім | I р. | Одеська область | 14 | 5:12.078 | 22.291 | 117 | I р. | |
7 | Упир Денис | I р. | Черкаська область | 13 | 5:12.285 | 24.022 | 127 | II р. | |
8 | Коваленко Владислав | Нікопіль | 12 | 5:14.526 | 26.211 | 138 | II р. | ||
9 | Янченко Іван | II р. | Днепропетрівська область | 12 | 5:05.217 | 25.435 | 134 | II р. | |
10 | Коваленко Михайло | II р. | Запорізька область | 11 | 5:12.607 | 28.419 | 150 | II р. | |
11 | Линник Тимур | Миколаївська область | 6 | 5:28.371 | 54.729 | 288 | II р. | ||
12 | Боровик Ілля | I р. | Днепропетрівська область | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||
13 | Піталов Ярослав | I р. | Миколаївська область | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||
14 | Ганусяк Констянтин | Одеська область | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація Buggy-10 2WD, Рейтинг - 660 |
|||||||||
1 | Береш Мар`ян | Київ | 21 | 5:08.133 | 14.673 | 97 | МСУ | ||
2 | Монахов Андрій | МСУ | rcauto.com.ua | 21 | 5:11.137 | 14.816 | 98 | МСУ | |
3 | Петяк Андрей | МСУМК | Хмельницька область | 20 | 5:15.927 | 15.796 | 105 | КМС | |
4 | Голубок Олексій | МСУ | Київ | 19 | 5:17.138 | 16.691 | 111 | КМС | |
5 | Резников Данило | МСУ | Нікопіль | 18 | 5:07.502 | 17.083 | 113 | КМС | |
6 | Анісімов Денис | КМС | MelRC | 18 | 5:12.055 | 17.336 | 115 | КМС | |
7 | Ткаченко Данііл | МСУ | Черкаська область | 17 | 5:00.396 | 17.67 | 117 | КМС | |
8 | Дронов Андрій | КМС | Миколаївська область | 17 | 5:01.044 | 17.708 | 117 | КМС | |
9 | Куршаков Олексій | Черкаська область | 16 | 5:16.299 | 19.769 | 131 | I р. | ||
10 | Безуглов Сергiй | Харківська область | 15 | 5:01.260 | 20.084 | 133 | I р. | ||
11 | Павлятенко Iгор | КМС | Запорізська область | 14 | 5:05.557 | 21.826 | 145 | I р. |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал Buggy-10 2WD, Рейтинг - 660 |
|||||||||
1 | Береш Мар`ян | Київ | 20 | 5:00.164 | 15.008 | 99 | МСУ | ||
2 | Петяк Андрей | МСУМК | Хмельницька область | 20 | 5:04.113 | 15.206 | 100 | МСУ | |
3 | Монахов Андрій | МСУ | rcauto.com.ua | 20 | 5:09.538 | 15.477 | 102 | МСУ | |
4 | Резников Данило | МСУ | Нікопіль | 19 | 5:09.970 | 16.314 | 107 | КМС | |
5 | Дронов Андрій | КМС | Миколаївська область | 18 | 5:10.824 | 17.268 | 113 | КМС | |
6 | Голубок Олексій | МСУ | Київ | 18 | 5:03.401 | 16.856 | 111 | КМС | |
7 | Ткаченко Данііл | МСУ | Черкаська область | 18 | 5:04.402 | 16.911 | 111 | КМС | |
8 | Анісімов Денис | КМС | MelRC | 17 | 5:01.074 | 17.71 | 116 | КМС | |
9 | Куршаков Олексій | Черкаська область | 17 | 5:04.902 | 17.935 | 118 | КМС | ||
10 | Безуглов Сергiй | Харківська область | 16 | 5:02.106 | 18.882 | 124 | I р. | ||
11 | Павлятенко Iгор | КМС | Запорізська область | 16 | 5:08.625 | 19.289 | 127 | I р. |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація Buggy-10 4WD Stock 21.5, Рейтинг - 180 |
|||||||||
1 | Ткаченко Данііл | МСУ | Черкаська область | 17 | 5:01.281 | 17.722 | 96 | КМС | |
2 | Міщенко Микола | Миколаївська область | 17 | 5:15.860 | 18.58 | 101 | КМС | ||
3 | Плошенко Микола | Днепропетрівська область | 16 | 5:06.606 | 19.163 | 104 | КМС | ||
4 | Чернов Андрій | КМС | Миколаївська область | 16 | 5:08.662 | 19.291 | 104 | КМС | |
5 | Петяк Кирил | 16 | 5:16.966 | 19.81 | 107 | I р. | |||
6 | Сізов Анатолій | КМС | Нікопіль | 16 | 5:18.110 | 19.882 | 108 | I р. | |
7 | Журко Валерій | I р. | Донецька область | 15 | 5:06.419 | 20.428 | 111 | I р. | |
8 | Лютий Віктор | КМС | Одеська область | 15 | 5:13.026 | 20.868 | 113 | I р. | |
9 | Рижов Лев | Миколаївська область | 15 | 5:14.628 | 20.975 | 114 | I р. | ||
10 | Спінатій Тимур | КМС | Київ | 15 | 5:22.652 | 21.51 | 116 | I р. | |
11 | Бондар Максим | I р. | Миколаївська область | 14 | 5:10.302 | 22.164 | 120 | I р. | |
12 | Крайнюков Артем | Київ | 14 | 5:16.724 | 22.623 | 122 | I р. | ||
13 | Полiш Нiкiта | Миколаївська область | 14 | 5:18.209 | 22.729 | 123 | I р. | ||
14 | Кучер Сергій | Миколаївська область | 14 | 5:25.825 | 23.273 | 126 | II р. | ||
15 | Рубан Ілля | II р. | Київ | 13 | 5:04.166 | 23.397 | 127 | II р. | |
16 | Цвігун Андрій | Нікопіль | 13 | 5:10.696 | 23.9 | 129 | II р. | ||
17 | Блащук Сeргій | I р. | Одеська область | 12 | 5:22.970 | 26.914 | 146 | II р. | |
18 | Явтушенко Деніс | II р. | Донецька область | 11 | 5:05.109 | 27.737 | 150 | II р. | |
19 | Ясеновий Варфоломій | II р. | Київ | 10 | 5:15.231 | 31.523 | 171 | II р. | |
20 | Куберський Олександр | I р. | Миколаївська область | 10 | 5:18.109 | 31.811 | 172 | II р. | |
21 | Линник Артем | Миколаївська область | 10 | 5:21.392 | 32.139 | 174 | II р. | ||
22 | Кравченко Руслан | Миколаївська область | 7 | 5:00.510 | 42.93 | 232 | II р. | ||
23 | Жевага Олександр | II р. | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||
24 | Олексієнко Михайло | КМС | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||
25 | Степанов Андрій | I р. | Днепропетрівська область | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал Buggy-10 4WD Stock 21.5, Рейтинг - 180 |
|||||||||
1 | Ткаченко Данііл | МСУ | Черкаська область | 17 | 5:15.309 | 18.548 | 98 | КМС | |
2 | Міщенко Микола | Миколаївська область | 16 | 5:01.448 | 18.841 | 100 | КМС | ||
3 | Чернов Андрій | КМС | Миколаївська область | 16 | 5:07.507 | 19.219 | 102 | КМС | |
4 | Петяк Кирил | 16 | 5:09.468 | 19.342 | 103 | КМС | |||
5 | Бондар Максим | I р. | Миколаївська область | 15 | 5:13.685 | 20.912 | 111 | I р. | |
6 | Рижов Лев | Миколаївська область | 15 | 5:05.572 | 20.371 | 108 | I р. | ||
7 | Лютий Віктор | КМС | Одеська область | 15 | 5:16.993 | 21.133 | 112 | I р. | |
8 | Журко Валерій | I р. | Донецька область | 14 | 5:17.633 | 22.688 | 120 | I р. | |
9 | Спінатій Тимур | КМС | Київ | 14 | 5:09.345 | 22.096 | 117 | I р. | |
10 | Сізов Анатолій | КМС | Нікопіль | 13 | 5:10.921 | 23.917 | 127 | II р. | |
11 | Плошенко Микола | Днепропетрівська область | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
12 | Полiш Нiкiта | Миколаївська область | 15 | 5:25.757 | 21.717 | 115 | I р. | ||
13 | Кучер Сергій | Миколаївська область | 14 | 5:03.390 | 21.671 | 115 | I р. | ||
14 | Крайнюков Артем | Київ | 14 | 5:13.839 | 22.417 | 119 | I р. | ||
15 | Рубан Ілля | II р. | Київ | 13 | 5:07.993 | 23.692 | 126 | II р. | |
16 | Явтушенко Деніс | II р. | Донецька область | 12 | 5:25.124 | 27.094 | 144 | II р. | |
17 | Цвігун Андрій | Нікопіль | 14 | 5:08.863 | 22.062 | 117 | I р. | ||
18 | Линник Артем | Миколаївська область | 10 | 5:48.983 | 34.898 | 185 | II р. | ||
19 | Ясеновий Варфоломій | II р. | Київ | 10 | 5:04.903 | 30.49 | 162 | II р. | |
20 | Блащук Сeргій | I р. | Одеська область | 10 | 4:16.082 | 25.608 | 136 | II р. | |
21 | Куберський Олександр | I р. | Миколаївська область | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||
22 | Кравченко Руслан | Миколаївська область | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
23 | Степанов Андрій | I р. | Днепропетрівська область | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||
24 | Олексієнко Михайло | КМС | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||
25 | Жевага Олександр | II р. | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація Buggy-10 4WD, Рейтинг - 590 |
|||||||||
1 | Береш Мар`ян | Київ | 21 | 5:01.771 | 14.37 | 98 | МСУ | ||
2 | Монахов Андрій | МСУ | rcauto.com.ua | 21 | 5:04.563 | 14.503 | 99 | МСУ | |
3 | Петяк Андрей | МСУМК | 20 | 5:02.358 | 15.118 | 103 | МСУ | ||
4 | Приходько Олександр | КМС | rcauto.com.ua | 19 | 5:09.718 | 16.301 | 111 | КМС | |
5 | Резников Данило | МСУ | Нікопіль | 19 | 5:10.828 | 16.359 | 112 | КМС | |
6 | Голубок Олексій | МСУ | Київ | 18 | 5:08.206 | 17.123 | 117 | КМС | |
7 | Дронов Андрій | КМС | Миколаївська область | 17 | 5:12.178 | 18.363 | 125 | I р. | |
8 | Анісімов Денис | КМС | MelRC | 17 | 5:16.059 | 18.592 | 127 | I р. | |
9 | Гаврілов Олег | I р. | Миколаївська область | 17 | 5:16.110 | 18.595 | 127 | I р. | |
10 | Степанов Андрій | I р. | Днепропетрівська область | 16 | 5:13.812 | 19.613 | 134 | I р. | |
11 | Лляний Іван | КМС | Київ | 15 | 5:13.813 | 20.921 | 143 | I р. | |
12 | Ганусяк Юрій | rcauto.com.ua | 15 | 5:22.313 | 21.488 | 147 | I р. | ||
13 | Полiш Дмитро | Миколаївська область | 12 | 5:06.545 | 25.545 | 174 | II р. | ||
14 | Журко Андрій | I р. | Донецька область | 11 | 5:05.533 | 27.776 | 190 | II р. | |
15 | Колопатін Олександр | МСУ | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||
16 | Старіков Ігор | КМС | Днепропетрівська область | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал Buggy-10 4WD, Рейтинг - 590 |
|||||||||
1 | Береш Мар`ян | Київ | 22 | 5:10.100 | 14.095 | 92 | МСУ | ||
2 | Монахов Андрій | МСУ | rcauto.com.ua | 20 | 5:08.134 | 15.407 | 101 | МСУ | |
3 | Голубок Олексій | МСУ | Київ | 19 | 5:13.968 | 16.525 | 108 | КМС | |
4 | Резников Данило | МСУ | Нікопіль | 19 | 5:16.234 | 16.644 | 109 | КМС | |
5 | Петяк Андрей | МСУМК | 19 | 5:01.328 | 15.859 | 104 | КМС | ||
6 | Дронов Андрій | КМС | Миколаївська область | 18 | 5:03.575 | 16.865 | 110 | КМС | |
7 | Приходько Олександр | КМС | rcauto.com.ua | 18 | 5:11.622 | 17.312 | 113 | КМС | |
8 | Анісімов Денис | КМС | MelRC | 17 | 5:01.575 | 17.74 | 116 | КМС | |
9 | Гаврілов Олег | I р. | Миколаївська область | 17 | 5:27.510 | 19.265 | 126 | I р. | |
10 | Степанов Андрій | I р. | Днепропетрівська область | 16 | 5:02.703 | 18.919 | 124 | I р. | |
11 | Ганусяк Юрій | rcauto.com.ua | 15 | 5:15.528 | 21.035 | 138 | I р. | ||
12 | Полiш Дмитро | Миколаївська область | 13 | 5:25.284 | 25.022 | 164 | II р. | ||
13 | Журко Андрій | I р. | Донецька область | 12 | 5:31.907 | 27.659 | 181 | II р. | |
14 | Лляний Іван | КМС | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||
15 | Старіков Ігор | КМС | Днепропетрівська область | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||
16 | Колопатін Олександр | МСУ | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація Short-Course, Рейтинг - 169 |
|||||||||
1 | Монахов Андрій | МСУ | rcauto.com.ua | 20 | 5:10.840 | 15.542 | 92 | КМС | |
2 | Приходько Олександр | КМС | rcauto.com.ua | 18 | 5:04.645 | 16.925 | 100 | КМС | |
3 | Дронов Андрій | КМС | Миколаївська область | 17 | 5:13.730 | 18.455 | 109 | I р. | |
4 | Явтушенко Юрій | II р. | Донецька область | 10 | 5:05.048 | 30.505 | 181 | II р. | |
5 | Дронов Нікіта | II р. | Миколаївська область | 9 | 5:06.693 | 34.077 | 202 | II р. | |
6 | Рижова Ліка | II р. | Миколаївська область | 4 | 2:45.619 | 41.405 | 245 | II р. |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал Short-Course, Рейтинг - 169 |
|||||||||
1 | Монахов Андрій | МСУ | rcauto.com.ua | 19 | 5:04.612 | 16.032 | 95 | КМС | |
2 | Приходько Олександр | КМС | rcauto.com.ua | 18 | 5:11.751 | 17.32 | 103 | КМС | |
3 | Дронов Андрій | КМС | Миколаївська область | 18 | 5:09.193 | 17.177 | 102 | КМС | |
4 | Явтушенко Юрій | II р. | Донецька область | 10 | 5:12.917 | 31.292 | 186 | II р. | |
5 | Дронов Нікіта | II р. | Миколаївська область | 11 | 5:32.603 | 30.237 | 180 | II р. | |
6 | Рижова Ліка | II р. | Миколаївська область | 0 | 0.000 | 0 | 0 |