протокол змагань
1-й ЭТАП КУБКА УКРАИНЫ ПО КЛАССАМ БАГГИ, Николаев, 27-29 мая 2016
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація Buggy-10 2WD Stock 21.5, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Ткаченко Данііл | Черкаси | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
2 | Томилова Анна | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
3 | Федорова Вікторія | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
4 | Куршаков Олексій | Черкаси | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
5 | Колопатін Олександр | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
6 | Полосухіна Марія | Черкасская АШ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
7 | Упир Денис | Черкаси | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
8 | Гарбуз Марія | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
9 | Пермінов Максим | МОЦНТТУМ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
10 | Усатенко Максим | МОЦНТТУМ | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал Buggy-10 2WD Stock 21.5, Рейтинг - 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація Buggy-10 4WD Stock 21.5, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Нєвідім Євгеній | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Мирза Владислав | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
3 | Ткаченко Данііл | Черкаси | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
4 | Буланов Ілля | МОЦНТТУМ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
5 | Клименко Єгор | Kataemrc.com | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
6 | Голубок Олексій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Колопатін Олександр | Моделіст | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
8 | Кучер Сергій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
9 | Спінатій Тимур | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
10 | Гурнак Денис | Моделіст | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
11 | Осипенко Олексій | МОЦНТТУМ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
12 | Лисенков Костянтин | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал Buggy-10 4WD Stock 21.5, Рейтинг - 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація Buggy-10 4WD Modified, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Шинкаренко Олексій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Костенко Віталій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
3 | Монахов Андрей | rcauto.com.ua | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
4 | Приходько Олександр | rcauto.com.ua | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
5 | Чуб Дмитро | tamiyaUA.com | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
6 | Федоренко Володимир | Pro Drivers Kiev Team | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
7 | Петяк Андрій | Хмельницький | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
8 | Клименко Єгор | Kataemrc.com | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
9 | Солтіс Віктор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
10 | Михайлов Константін | сеніор | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал Buggy-10 4WD Modified, Рейтинг - 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація Short Course 10E, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Монахов Андрей | rcauto.com.ua | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
2 | Дронов Андрій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
3 | Мотрук Роман | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
4 | Макарчук Микола | Синеор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
5 | Жадлун Володимир | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал Short Course 10E, Рейтинг - 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація Buggy-8 Electro, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Стародуб Сергiй | rcauto.com.ua | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
2 | Монахов Андрей | rcauto.com.ua | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
3 | Приходько Олександр | rcauto.com.ua | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
4 | Шинкаренко Олексій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
5 | Трегубенко Дмитро | RCAUTO | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
6 | Федоренко Володимир | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Клименко Єгор | Kataemrc.com | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
8 | Безуглов Сергiй | Харкiв | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
9 | Мотрук Роман | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
10 | Мошков Павло | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
11 | Кириченко Денис | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
12 | Очкін Олександр | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
13 | Анiсiмов Денис | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
14 | Гайдай В'ячеслав | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
15 | Тарасевич Тарас | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
16 | Сігнаєвський Максим | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
17 | Боль Євген | Синеор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
18 | Жадлун Володимир | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
19 | Лабунський Даніїл | rcauto.com.ua | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
20 | Ребіков Павло | Дніпропетровськ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
21 | Лафакі Данііл | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал Buggy-8 Electro, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Шинкаренко Олексій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Стародуб Сергiй | rcauto.com.ua | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
3 | Трегубенко Дмитро | RCAUTO | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
4 | Приходько Олександр | rcauto.com.ua | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
5 | Монахов Андрей | rcauto.com.ua | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
6 | Федоренко Володимир | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Мотрук Роман | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
8 | Безуглов Сергiй | Харкiв | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
9 | Мошков Павло | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
10 | Клименко Єгор | Kataemrc.com | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
11 | Кириченко Денис | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
12 | Очкін Олександр | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
13 | Анiсiмов Денис | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
14 | Жадлун Володимир | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
15 | Тарасевич Тарас | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
16 | Сігнаєвський Максим | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
17 | Ребіков Павло | Дніпропетровськ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
18 | Боль Євген | Синеор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
19 | Лабунський Даніїл | rcauto.com.ua | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
20 | Гайдай В'ячеслав | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація Buggy-8, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Петяк Андрій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Монахов Андрей | rcauto.com.ua | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
3 | Стародуб Сергiй | rcauto.com.ua | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
4 | Безуглов Олексiй | Planeta Hobby | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
5 | Запорожец Виктор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
6 | Дулін Євген | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Анiсiмов Денис | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
8 | Шинкаренко Олексій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
9 | Дьомiн Артем | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
10 | Сидоркін Сергій | Одеса | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
11 | Дронов Андрій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
12 | Руденко Євген | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
13 | Корсун Олексій | extreme race | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
14 | Михайлов Константін | сеніор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
15 | Голіков Максим | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
16 | Корсун Юрій | extreme race | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал Buggy-8, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Петяк Андрій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Монахов Андрей | rcauto.com.ua | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
3 | Дьомiн Артем | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
4 | Безуглов Олексiй | Planeta Hobby | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
5 | Анiсiмов Денис | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
6 | Дронов Андрій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Стародуб Сергiй | rcauto.com.ua | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
8 | Руденко Євген | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
9 | Шинкаренко Олексій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
10 | Дулін Євген | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
11 | Голіков Максим | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
12 | Сидоркін Сергій | Одеса | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
13 | Запорожец Виктор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
14 | Корсун Олексій | extreme race | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
15 | Михайлов Константін | сеніор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
16 | Корсун Юрій | extreme race | 0 | 0.000 | 0 | 0 |