протокол змагань
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг (в приміщенні)
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація E12, Рейтинг - 900 |
|||||||||
1 | Кот Дмитро | МСУ | Київ | 33 | 8:12.382 | 14.921 | 98 | МСУ | |
2 | Норкін Іван | МСУ | Київ | 32 | 8:07.756 | 15.242 | 100 | МСУ | |
3 | Федоренко Володимир | МСУ | Київ | 31 | 8:05.604 | 15.665 | 103 | МСУ | |
4 | Іванов Олег | МСУМК | Харківська область | 30 | 8:08.548 | 16.285 | 107 | МСУ | |
5 | Косневич Андрій | МСУМК | Хмельницька область | 29 | 8:04.235 | 16.698 | 109 | КМС | |
6 | Богомолов Артем | МСУ | Одеська область | 29 | 8:10.492 | 16.914 | 111 | КМС | |
7 | Сухопаров Олег | Харківська область | 29 | 8:13.840 | 17.029 | 112 | КМС | ||
8 | Матюшенко Євген | МСУ | Одеська область | 29 | 8:15.663 | 17.092 | 112 | КМС | |
9 | Павлятенко Ігор | КМС | Київ | 27 | 8:03.771 | 17.917 | 117 | КМС | |
10 | Голіков Максим | МСУ | Харківська область | 27 | 8:14.420 | 18.312 | 120 | КМС | |
11 | Нагорянський Юрій | КМС | Луганська область | 13 | 7:29.056 | 34.543 | 226 | II р. |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал E12, Рейтинг - 900 |
|||||||||
1 | Кот Дмитро | МСУ | Київ | 33 | 8:13.571 | 14.957 | 99 | МСУ | |
2 | Федоренко Володимир | МСУ | Київ | 32 | 8:07.104 | 15.222 | 101 | МСУ | |
3 | Норкін Іван | МСУ | Київ | 32 | 8:01.551 | 15.048 | 100 | МСУ | |
4 | Іванов Олег | МСУМК | Харківська область | 30 | 8:12.556 | 16.419 | 109 | КМС | |
5 | Матюшенко Євген | МСУ | Одеська область | 29 | 8:00.618 | 16.573 | 110 | КМС | |
6 | Богомолов Артем | МСУ | Одеська область | 24 | 8:17.215 | 20.717 | 137 | I р. | |
7 | Сухопаров Олег | Харківська область | 26 | 8:19.430 | 19.209 | 127 | КМС | ||
8 | Косневич Андрій | МСУМК | Хмельницька область | 22 | 6:43.074 | 18.322 | 122 | КМС | |
9 | Павлятенко Ігор | КМС | Київ | 27 | 8:01.819 | 17.845 | 118 | КМС | |
10 | Нагорянський Юрій | КМС | Луганська область | 17 | 8:15.368 | 29.139 | 193 | II р. | |
11 | Голіков Максим | МСУ | Харківська область | 5 | 1:33.731 | 18.746 | 124 | КМС |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація TC-10 Pro Stock, Рейтинг - 600 |
|||||||||
1 | Литвиненко Віктор | МСУ | Київ | 20 | 5:05.536 | 15.277 | 100 | МСУ | |
2 | Бабченко Олексій | МСУ | Хмельницька область | 20 | 5:05.825 | 15.291 | 100 | МСУ | |
3 | Путря Дмитро | МСУМК | Миколаївська область | 20 | 5:08.561 | 15.428 | 101 | МСУ | |
4 | Коломієць Андрій | I р. | Київ | 19 | 5:06.391 | 16.126 | 105 | КМС | |
5 | Толпиго Дмитро | МСУ | 20 | 5:15.543 | 15.777 | 103 | МСУ | ||
6 | Крайнюков Артем | КМС | Київ | 19 | 5:02.844 | 15.939 | 104 | КМС | |
7 | Сіренко Артем | КМС | Черкаська область | 17 | 5:05.764 | 17.986 | 117 | КМС | |
8 | Шпаченко Юрій | МСУ | Київ | 17 | 5:15.854 | 18.58 | 121 | I р. | |
9 | Мельник Павло | КМС | Київ | 17 | 5:10.544 | 18.267 | 119 | КМС | |
10 | Качур Антон | КМС | Київ | 17 | 5:20.017 | 18.825 | 123 | I р. | |
11 | Ковальов Андрій | МСУ | Харківська область | 16 | 5:09.338 | 19.334 | 126 | I р. |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал TC-10 Pro Stock, Рейтинг - 600 |
|||||||||
1 | Литвиненко Віктор | МСУ | Київ | 21 | 5:10.780 | 14.799 | 99 | МСУ | |
2 | Путря Дмитро | МСУМК | Миколаївська область | 21 | 5:12.927 | 14.901 | 100 | МСУ | |
3 | Бабченко Олексій | МСУ | Хмельницька область | 21 | 5:13.512 | 14.929 | 100 | МСУ | |
4 | Толпиго Дмитро | МСУ | 20 | 5:17.438 | 15.872 | 107 | КМС | ||
5 | Коломієць Андрій | I р. | Київ | 19 | 5:05.841 | 16.097 | 108 | КМС | |
6 | Крайнюков Артем | КМС | Київ | 19 | 5:08.901 | 16.258 | 109 | КМС | |
7 | Сіренко Артем | КМС | Черкаська область | 17 | 5:07.312 | 18.077 | 122 | I р. | |
8 | Мельник Павло | КМС | Київ | 16 | 5:08.601 | 19.288 | 130 | I р. | |
9 | Шпаченко Юрій | МСУ | Київ | 17 | 5:13.771 | 18.457 | 124 | I р. | |
10 | Качур Антон | КМС | Київ | 16 | 5:01.380 | 18.836 | 127 | I р. | |
11 | Ковальов Андрій | МСУ | Харківська область | 15 | 5:00.226 | 20.015 | 135 | I р. |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація TC 10 Stock 21.5, Рейтинг - 99 |
|||||||||
1 | Поліш Нікіта | II р. | Миколаївська область | 18 | 5:18.636 | 17.702 | 95 | I р. | |
2 | Кучабський Захар | КМС | Київ | 17 | 5:08.939 | 18.173 | 98 | I р. | |
3 | Князєв Ілля | I р. | Миколаївська область | 15 | 5:04.123 | 20.275 | 109 | I р. | |
4 | Наконечний Віктор | I р. | Тернопільська область | 16 | 5:11.879 | 19.492 | 105 | I р. | |
5 | Матвійчук Ілля | II р. | Київ | 15 | 5:17.347 | 21.156 | 114 | II р. | |
6 | Цюман Святослав | КМС | Київ | 16 | 5:14.864 | 19.679 | 106 | I р. | |
7 | Шпак Кирилл | I р. | Київ | 15 | 5:08.764 | 20.584 | 110 | I р. | |
8 | Кіндюх Євген | II р. | Тернопільська область | 14 | 5:11.640 | 22.26 | 119 | II р. | |
9 | Габрух Павло | I р. | Миколаївська область | 13 | 5:05.437 | 23.495 | 126 | II р. | |
10 | Крюков Вадим | II р. | Одеська область | 14 | 5:13.011 | 22.358 | 120 | II р. | |
11 | Висоцький Володимир | I р. | Київ | 12 | 5:15.851 | 26.321 | 141 | II р. | |
12 | Ричка Олексій | II р. | Київ | 10 | 5:11.419 | 31.142 | 167 | II р. |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал TC 10 Stock 21.5, Рейтинг - 99 |
|||||||||
1 | Кучабський Захар | КМС | Київ | 18 | 5:16.975 | 17.61 | 98 | I р. | |
2 | Князєв Ілля | I р. | Миколаївська область | 17 | 5:12.127 | 18.36 | 102 | I р. | |
3 | Поліш Нікіта | II р. | Миколаївська область | 17 | 5:04.448 | 17.909 | 100 | I р. | |
4 | Цюман Святослав | КМС | Київ | 17 | 5:12.786 | 18.399 | 102 | I р. | |
5 | Наконечний Віктор | I р. | Тернопільська область | 15 | 5:12.596 | 20.84 | 116 | II р. | |
6 | Шпак Кирилл | I р. | Київ | 15 | 5:00.633 | 20.042 | 112 | II р. | |
7 | Кіндюх Євген | II р. | Тернопільська область | 14 | 5:06.746 | 21.91 | 122 | II р. | |
8 | Матвійчук Ілля | II р. | Київ | 7 | 2:55.069 | 25.01 | 139 | II р. | |
9 | Крюков Вадим | II р. | Одеська область | 15 | 5:11.207 | 20.747 | 116 | II р. | |
10 | Габрух Павло | I р. | Миколаївська область | 14 | 5:23.660 | 23.119 | 129 | II р. | |
11 | Висоцький Володимир | I р. | Київ | 12 | 5:17.811 | 26.484 | 148 | II р. | |
12 | Ричка Олексій | II р. | Київ | 1 | 35.924 | 35.924 | 200 | II р. |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація E-12 Stock 21.5, Рейтинг - 269 |
|||||||||
1 | Мельник Олександр | МСУМК | Хмельницька область | 17 | 5:03.322 | 17.842 | 93 | КМС | |
2 | Сорохан Владислав | КМС | Хмельницька область | 16 | 5:15.437 | 19.715 | 103 | КМС | |
3 | Ніконенко Андрій | I р. | Тернопільська область | 16 | 5:21.838 | 20.115 | 105 | КМС | |
4 | Косневич Нікіта | I р. | Хмельницька область | 13 | 5:10.907 | 23.916 | 125 | I р. | |
5 | Кірпічов Кирило | II р. | Хмельницька область | 13 | 5:22.157 | 24.781 | 129 | I р. | |
6 | Кіндюх Євген | II р. | Тернопільська область | 13 | 5:15.134 | 24.241 | 126 | I р. | |
7 | Синявський Богдан | II р. | Миколаївська область | 12 | 5:12.214 | 26.018 | 136 | II р. | |
8 | Бабтенко Демід | I р. | Черкаська область | 11 | 5:01.809 | 27.437 | 143 | II р. | |
9 | Крюков Вадим | II р. | Одеська область | 9 | 3:14.645 | 21.627 | 113 | I р. |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал E-12 Stock 21.5, Рейтинг - 269 |
|||||||||
1 | Мельник Олександр | МСУМК | Хмельницька область | 17 | 5:00.743 | 17.691 | 94 | КМС | |
2 | Ніконенко Андрій | I р. | Тернопільська область | 16 | 5:09.742 | 19.359 | 103 | КМС | |
3 | Сорохан Владислав | КМС | Хмельницька область | 16 | 5:09.385 | 19.337 | 103 | КМС | |
4 | Крюков Вадим | II р. | Одеська область | 16 | 5:11.695 | 19.481 | 104 | КМС | |
5 | Кірпічов Кирило | II р. | Хмельницька область | 14 | 5:21.198 | 22.943 | 122 | I р. | |
6 | Косневич Нікіта | I р. | Хмельницька область | 15 | 5:19.324 | 21.288 | 113 | I р. | |
7 | Бабтенко Демід | I р. | Черкаська область | 10 | 5:31.611 | 33.161 | 177 | II р. | |
8 | Кіндюх Євген | II р. | Тернопільська область | 12 | 5:01.679 | 25.14 | 134 | I р. | |
9 | Синявський Богдан | II р. | Миколаївська область | 8 | 5:16.548 | 39.569 | 211 | II р. |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація F1, Рейтинг - 850 |
|||||||||
1 | Лляний Іван | КМС | Київ | 20 | 5:12.924 | 15.646 | 98 | МСУ | |
2 | Путря Дмитро | МСУМК | Миколаївська область | 20 | 5:15.730 | 15.787 | 99 | МСУ | |
3 | Толпиго Дмитро | МСУ | 18 | 5:00.352 | 16.686 | 104 | МСУ | ||
4 | Косневич Андрій | МСУМК | Хмельницька область | 18 | 5:13.159 | 17.398 | 109 | КМС | |
5 | Лавриненко Назар | I р. | Київ | 17 | 5:16.099 | 18.594 | 116 | КМС | |
6 | Ковальов Андрій | МСУ | Харківська область | 17 | 5:16.341 | 18.608 | 116 | КМС | |
7 | Мельник Олександр | МСУМК | Хмельницька область | 15 | 5:13.205 | 20.88 | 130 | I р. | |
8 | Наконечний Віктор | I р. | Тернопільська область | 16 | 5:06.531 | 19.158 | 120 | КМС | |
9 | Ніконенко Андрій | I р. | Тернопільська область | 13 | 5:20.787 | 24.676 | 154 | I р. | |
10 | Полосухін Костянтин | КМС | Черкаська область | 13 | 5:06.574 | 23.583 | 147 | I р. | |
11 | Спінатій Тимур | КМС | Київ | 9 | 3:33.288 | 23.699 | 148 | I р. |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал F1, Рейтинг - 850 |
|||||||||
1 | Лляний Іван | КМС | Київ | 20 | 5:12.120 | 15.606 | 98 | МСУ | |
2 | Путря Дмитро | МСУМК | Миколаївська область | 20 | 5:13.102 | 15.655 | 98 | МСУ | |
3 | Толпиго Дмитро | МСУ | 19 | 5:13.014 | 16.474 | 104 | МСУ | ||
4 | Косневич Андрій | МСУМК | Хмельницька область | 18 | 5:05.174 | 16.954 | 107 | КМС | |
5 | Лавриненко Назар | I р. | Київ | 17 | 5:09.311 | 18.195 | 114 | КМС | |
6 | Ковальов Андрій | МСУ | Харківська область | 17 | 5:06.085 | 18.005 | 113 | КМС | |
7 | Наконечний Віктор | I р. | Тернопільська область | 15 | 5:03.182 | 20.212 | 127 | КМС | |
8 | Мельник Олександр | МСУМК | Хмельницька область | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||
9 | Полосухін Костянтин | КМС | Черкаська область | 14 | 5:09.510 | 22.108 | 139 | I р. | |
10 | Ніконенко Андрій | I р. | Тернопільська область | 12 | 5:30.259 | 27.522 | 173 | II р. | |
11 | Спінатій Тимур | КМС | Київ | 3 | 58.579 | 19.526 | 123 | КМС |