Competition report
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, ІII ранг
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Kvalifikacije РЦБ, Event Score - 0 |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Finale РЦБ, Event Score - 0 |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Kvalifikacije E10, Event Score - 513 |
|||||||||
1 | Ткаченко Данііл | NMDS | Черкаська область | 22 | 5:11.174 | 14.144 | 90 | NMDS | |
2 | Косневич Володимир | IMDS | Хмельницька область | 19 | 5:01.891 | 15.889 | 101 | NMDS | |
3 | Матюшенко Євген | NMDS | Одеська область | 18 | 5:12.427 | 17.357 | 111 | CMS | |
4 | Ковалець Денис | 2nd | Черкаська область | 18 | 5:07.770 | 17.098 | 109 | CMS | |
5 | Богомолов Артем | NMDS | Одеська область | 17 | 5:25.160 | 19.127 | 122 | 1st | |
6 | Мінченко Артем | 1st | Черкаська область | 13 | 5:01.340 | 23.18 | 148 | 2nd |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Finale E10, Event Score - 513 |
|||||||||
1 | Богомолов Артем | NMDS | Одеська область | 22 | 5:10.652 | 14.121 | 99 | NMDS | |
2 | Ткаченко Данііл | NMDS | Черкаська область | 21 | 5:05.242 | 14.535 | 102 | CMS | |
3 | Косневич Володимир | IMDS | Хмельницька область | 22 | 5:14.258 | 14.284 | 100 | NMDS | |
4 | Матюшенко Євген | NMDS | Одеська область | 21 | 5:12.747 | 14.893 | 104 | CMS | |
5 | Ковалець Денис | 2nd | Черкаська область | 19 | 5:10.698 | 16.353 | 114 | 1st | |
6 | Мінченко Артем | 1st | Черкаська область | 7 | 2:30.100 | 21.443 | 150 | 2nd |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Kvalifikacije E-10 Stock 21.5, Event Score - 249 |
|||||||||
1 | Мельник Олександр | IMDS | Хмельницька область | 19 | 5:06.400 | 16.126 | 98 | CMS | |
2 | Ніконенко Андрій | 1st | Тернопільська область | 18 | 5:00.795 | 16.711 | 101 | CMS | |
3 | Ковалець Денис | 1st | Черкаська область | 18 | 5:02.320 | 16.796 | 102 | CMS | |
4 | Мінченко Артем | 1st | Черкаська область | 17 | 5:17.094 | 18.653 | 113 | 1st | |
5 | Косневич Нікіта | 1st | Хмельницька область | 17 | 5:17.126 | 18.654 | 113 | 1st | |
6 | Кірпічов Кирило | 2nd | Хмельницька область | 16 | 5:07.420 | 19.214 | 116 | 1st | |
7 | Казьмірик Олексій | 2nd | Черкаська область | 15 | 5:02.438 | 20.163 | 122 | 1st | |
8 | Бабтенко Демід | 2nd | Черкаська область | 15 | 5:03.418 | 20.228 | 122 | 1st | |
9 | Гладун Андрій | 2nd | Черкаська область | 12 | 5:05.547 | 25.462 | 154 | 2nd |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Finale E-10 Stock 21.5, Event Score - 249 |
|||||||||
1 | Мельник Олександр | IMDS | Хмельницька область | 20 | 5:06.677 | 15.334 | 94 | CMS | |
2 | Ковалець Денис | 1st | Черкаська область | 19 | 5:03.637 | 15.981 | 98 | CMS | |
3 | Кірпічов Кирило | 2nd | Хмельницька область | 18 | 5:22.291 | 17.905 | 109 | 1st | |
4 | Ніконенко Андрій | 1st | Тернопільська область | 19 | 5:14.938 | 16.576 | 101 | CMS | |
5 | Мінченко Артем | 1st | Черкаська область | 17 | 5:07.653 | 18.097 | 111 | 1st | |
6 | Бабтенко Демід | 2nd | Черкаська область | 17 | 5:14.313 | 18.489 | 113 | 1st | |
7 | Косневич Нікіта | 1st | Хмельницька область | 16 | 5:11.844 | 19.49 | 119 | 1st | |
8 | Гладун Андрій | 2nd | Черкаська область | 12 | 5:05.872 | 25.489 | 156 | 2nd | |
9 | Казьмірик Олексій | 2nd | Черкаська область | 14 | 5:16.755 | 22.625 | 138 | 2nd |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Kvalifikacije TC Nitro, Event Score - 400 |
|||||||||
1 | Бабченко Олексій | NMDS | Хмельницька область | 23 | 5:00.175 | 13.051 | 94 | NMDS | |
2 | Кот Дмитро | NMDS | Київ | 22 | 5:00.816 | 13.673 | 99 | NMDS | |
3 | Богомолов Артем | NMDS | Одеська область | 21 | 5:12.799 | 14.895 | 108 | CMS | |
4 | Голіков Максим | NMDS | Харківська область | 21 | 5:14.217 | 14.963 | 108 | CMS |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Finale TC Nitro, Event Score - 400 |
|||||||||
1 | Бабченко Олексій | NMDS | Хмельницька область | 137 | 30:14.242 | 13.243 | 91 | NMDS | |
2 | Кот Дмитро | NMDS | Київ | 123 | 30:17.235 | 14.774 | 102 | CMS | |
3 | Богомолов Артем | NMDS | Одеська область | 117 | 30:32.321 | 15.661 | 108 | CMS | |
4 | Голіков Максим | NMDS | Харківська область | 52 | 23:29.674 | 27.109 | 187 | 2nd |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Kvalifikacije TC-10 Pro Stock, Event Score - 790 |
|||||||||
1 | Литвиненко Віктор | NMDS | Київ | 24 | 5:03.558 | 12.648 | 97 | NMDS | |
2 | Путря Дмитро | IMDS | Миколаївська область | 23 | 5:00.454 | 13.063 | 101 | NMDS | |
3 | Бабченко Олексій | NMDS | Хмельницька область | 23 | 5:05.716 | 13.292 | 102 | NMDS | |
4 | Сіренко Артем | CMS | Черкаська область | 23 | 5:13.052 | 13.611 | 105 | NMDS | |
5 | Ткаченко Данііл | NMDS | Черкаська область | 22 | 5:06.813 | 13.946 | 107 | CMS | |
6 | Коломієць Андрій | CMS | Київ | 21 | 5:04.696 | 14.509 | 112 | CMS | |
7 | Мельник Павло | CMS | Київ | 21 | 5:07.474 | 14.642 | 113 | CMS | |
8 | Качур Антон | CMS | Київ | 19 | 5:01.777 | 15.883 | 122 | CMS | |
9 | Ковальов Андрій | IMDS | Хмельницька область | 19 | 5:02.555 | 15.924 | 123 | CMS |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Finale TC-10 Pro Stock, Event Score - 790 |
|||||||||
1 | Литвиненко Віктор | NMDS | Київ | 24 | 5:06.490 | 12.77 | 98 | NMDS | |
2 | Путря Дмитро | IMDS | Миколаївська область | 24 | 5:12.173 | 13.007 | 100 | NMDS | |
3 | Бабченко Олексій | NMDS | Хмельницька область | 23 | 5:02.397 | 13.148 | 101 | NMDS | |
4 | Ткаченко Данііл | NMDS | Черкаська область | 23 | 5:11.215 | 13.531 | 104 | NMDS | |
5 | Сіренко Артем | CMS | Черкаська область | 23 | 5:10.907 | 13.518 | 104 | NMDS | |
6 | Коломієць Андрій | CMS | Київ | 21 | 5:00.206 | 14.296 | 110 | CMS | |
7 | Мельник Павло | CMS | Київ | 21 | 5:08.248 | 14.678 | 113 | CMS | |
8 | Ковальов Андрій | IMDS | Хмельницька область | 20 | 5:09.517 | 15.476 | 119 | CMS | |
9 | Качур Антон | CMS | Київ | 18 | 5:07.501 | 17.083 | 132 | 1st |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Kvalifikacije TC 10 Stock 21.5, Event Score - 86 |
|||||||||
1 | Наконечний Віктор | 1st | Тернопільська область | 20 | 5:11.316 | 15.566 | 96 | 1st | |
2 | Цюман Святослав | 1st | Київ | 19 | 5:09.724 | 16.301 | 101 | 1st | |
3 | Гордіяш Тарас | 1st | Київ | 18 | 5:00.966 | 16.72 | 103 | 1st | |
4 | Шпак Кирилл | 1st | Київ | 18 | 5:02.844 | 16.825 | 104 | 1st | |
5 | Габрух Павло | 1st | Миколаївська область | 18 | 5:11.549 | 17.308 | 107 | 1st | |
6 | Жевага Анастасія | CMS | Київ | 18 | 5:09.947 | 17.219 | 106 | 1st | |
7 | Кіндюх Євген | 2nd | Тернопільська область | 17 | 5:02.706 | 17.806 | 110 | 1st | |
8 | Висоцький Володимр | 2nd | Київ | 14 | 5:03.691 | 21.692 | 134 | 2nd |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Finale TC 10 Stock 21.5, Event Score - 86 |
|||||||||
1 | Цюман Святослав | 1st | Київ | 19 | 5:08.378 | 16.23 | 102 | 1st | |
2 | Наконечний Віктор | 1st | Тернопільська область | 20 | 5:11.064 | 15.553 | 98 | 1st | |
3 | Гордіяш Тарас | 1st | Київ | 19 | 5:03.709 | 15.985 | 100 | 1st | |
4 | Жевага Анастасія | CMS | Київ | 18 | 5:01.559 | 16.753 | 105 | 1st | |
5 | Габрух Павло | 1st | Миколаївська область | 18 | 5:02.878 | 16.827 | 106 | 1st | |
6 | Шпак Кирилл | 1st | Київ | 18 | 5:11.250 | 17.292 | 109 | 1st | |
7 | Кіндюх Євген | 2nd | Тернопільська область | 17 | 5:15.389 | 18.552 | 117 | 2nd | |
8 | Висоцький Володимр | 2nd | Київ | 15 | 5:11.646 | 20.776 | 131 | 2nd |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Kvalifikacije F2, Event Score - 600 |
|||||||||
1 | Косневич Андрій | IMDS | Хмельницька область | 23 | 5:02.230 | 13.14 | 98 | NMDS | |
2 | Сухопаров Олег | NMDS | Харківська область | 23 | 5:08.746 | 13.424 | 100 | NMDS | |
3 | Матюшенко Євген | NMDS | Одеська область | 22 | 5:00.854 | 13.675 | 102 | NMDS | |
4 | Іванов Олег | IMDS | Харківська область | 21 | 5:05.544 | 14.55 | 109 | CMS |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Finale F2, Event Score - 600 |
|||||||||
1 | Іванов Олег | IMDS | Харківська область | 136 | 30:08.840 | 13.3 | 98 | NMDS | |
2 | Матюшенко Євген | NMDS | Одеська область | 135 | 30:11.098 | 13.416 | 99 | NMDS | |
3 | Сухопаров Олег | NMDS | Харківська область | 127 | 30:00.356 | 14.176 | 104 | CMS | |
4 | Косневич Андрій | IMDS | Хмельницька область | 123 | 27:33.627 | 13.444 | 99 | NMDS |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Kvalifikacije F3, Event Score - 413 |
|||||||||
1 | Косневич Володимир | IMDS | Хмельницька область | 20 | 5:12.911 | 15.646 | 90 | NMDS | |
2 | Косневич Нікіта | 1st | Хмельницька область | 17 | 5:07.543 | 18.091 | 105 | CMS | |
3 | Качур Віктор | IMDS | Київ | 17 | 5:13.737 | 18.455 | 107 | CMS | |
4 | Кірпічов Кирило | 2nd | Хмельницька область | 16 | 5:14.103 | 19.631 | 113 | 1st | |
5 | Мельник Олександр | IMDS | Хмельницька область | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Finale F3, Event Score - 413 |
|||||||||
1 | Косневич Володимир | IMDS | Хмельницька область | 74 | 20:01.129 | 16.231 | 92 | NMDS | |
2 | Косневич Нікіта | 1st | Хмельницька область | 67 | 20:12.956 | 18.104 | 102 | CMS | |
3 | Кірпічов Кирило | 2nd | Хмельницька область | 13 | 5:17.335 | 24.41 | 138 | 1st | |
4 | Качур Віктор | IMDS | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Kvalifikacije F1, Event Score - 800 |
|||||||||
1 | Путря Дмитро | IMDS | Миколаївська область | 21 | 5:06.040 | 14.573 | 96 | NMDS | |
2 | Косневич Андрій | IMDS | Хмельницька область | 21 | 5:11.700 | 14.843 | 98 | NMDS | |
3 | Мельник Олександр | IMDS | Хмельницька область | 19 | 5:04.692 | 16.036 | 106 | NMDS | |
4 | Крайнюков Артем | CMS | Київ | 19 | 5:08.246 | 16.223 | 107 | CMS | |
5 | Мельник Павло | CMS | Київ | 19 | 5:13.515 | 16.501 | 109 | CMS | |
6 | Жевага Олександр | NMDS | Київ | 18 | 5:05.078 | 16.949 | 112 | CMS | |
7 | Наконечний Віктор | 1st | Тернопільська область | 19 | 5:15.836 | 16.623 | 110 | CMS | |
8 | Лавриненко Назар | 1st | Київ | 16 | 5:02.475 | 18.905 | 125 | CMS | |
9 | Спінатій Тимур | CMS | Київ | 18 | 5:13.451 | 17.414 | 115 | CMS | |
10 | Ковальов Андрій | IMDS | Хмельницька область | 16 | 5:02.768 | 18.923 | 125 | CMS | |
11 | Ткаченко Дмитро | 2nd | Черкаська область | 12 | 5:16.764 | 26.397 | 175 | 2nd |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Finale F1, Event Score - 800 |
|||||||||
1 | Путря Дмитро | IMDS | Миколаївська область | 21 | 5:05.085 | 14.528 | 97 | NMDS | |
2 | Мельник Олександр | IMDS | Хмельницька область | 20 | 5:00.923 | 15.046 | 101 | NMDS | |
3 | Косневич Андрій | IMDS | Хмельницька область | 20 | 5:05.662 | 15.283 | 102 | NMDS | |
4 | Мельник Павло | CMS | Київ | 20 | 5:15.439 | 15.772 | 106 | NMDS | |
5 | Крайнюков Артем | CMS | Київ | 19 | 5:16.011 | 16.632 | 111 | CMS | |
6 | Спінатій Тимур | CMS | Київ | 20 | 5:22.456 | 16.123 | 108 | CMS | |
7 | Жевага Олександр | NMDS | Київ | 19 | 5:10.003 | 16.316 | 109 | CMS | |
8 | Наконечний Віктор | 1st | Тернопільська область | 17 | 5:17.638 | 18.685 | 125 | CMS | |
9 | Лавриненко Назар | 1st | Київ | 18 | 5:16.191 | 17.566 | 118 | CMS | |
10 | Ткаченко Дмитро | 2nd | Черкаська область | 13 | 5:10.720 | 23.902 | 160 | 2nd | |
11 | Ковальов Андрій | IMDS | Хмельницька область | 4 | 1:18.556 | 19.639 | 131 | 1st |