2 етап Кубку України (у приміщенні) Е-12 Stock 21.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | - | Буланов Ілля | 25 (8:16.050) | |||
2 | - | Мирза Владислав | 24 (8:05.960) | |||
3 | - | Томилова Анна | 24 (8:16.465) | |||
4 | - | Федорова Вікторія | 23 (8:06.359) | |||
5 | - | Дзигар Гліб | 21 (8:11.012) | |||
6 | - | Діденко Роман | 18 (8:10.179) | |||
7 | - | Кузнецов Юра | 15 (8:00.764) | |||
8 | - | Циган Антон | 0 (0:00.000) |
2 етап Кубку України (у приміщенні) Е-12 Modified |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 4 | Костенко Віталій | 28 (8:13.037) | |||
2 | 1 | Квочин Дмитро | 27 (8:02.707) | |||
3 | 3 | Безуглов Сергiй | 28 (8:13.166) | |||
4 | 2 | Федоренко Володимир | 27 (8:06.814) | |||
5 | 7 | Мураховський Артем | 25 (8:04.940) | |||
6 | 5 | Руденко Євген | 26 (8:16.335) | |||
7 | 6 | Кот Дмитро | 24 (8:11.812) | |||
8 | 8 | Павлятенко Ігор | 24 (8:12.573) | |||
9 | 9 | Єфимов Анатолій | 23 (8:06.410) |
2 етап Кубку України (у приміщенні) TC-10 Stock 21.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 3 | Голубок Олексій | 18 (5:15.060) | |||
2 | 2 | Слизун Олександр | 17 (5:06.170) | |||
3 | 1 | Мельник Петро | 17 (5:00.738) | |||
4 | 10 | Качур Антон | 16 (5:15.972) | |||
5 | 7 | Глуховченко Владислав | 17 (5:03.913) | |||
6 | 8 | Томилова Анна | 14 (4:29.165) | |||
7 | 4 | Толпиго Дмитро | 17 (5:17.447) | |||
8 | 5 | Колопатін Олександр | 17 (5:18.381) | |||
9 | 6 | Биков Станіслав | 14 (5:00.783) | |||
10 | 9 | Сізов Анатолій | 14 (5:17.165) | |||
11 | 11 | Зубарев Іван | 16 (5:17.027) | |||
12 | 13 | Плошенко Миколай | 15 (5:15.462) | |||
13 | 12 | Степанов Андрій | 15 (5:18.751) | |||
14 | 14 | Чернов Андрій | 14 (5:05.582) | |||
15 | 18 | Шевченко Валерій | 13 (5:14.704) | |||
16 | 17 | Спінатій Тимур | 12 (5:23.255) | |||
17 | 19 | Безрук Артем | 12 (5:21.763) | |||
18 | 20 | Бондар Максим | 11 (5:22.364) | |||
19 | 16 | Боровик Ілья | 3 (1:19.937) | |||
20 | 15 | Ілієнко Владислав | 0 (0:00.000) |
2 етап Кубку України (у приміщенні) TC-10 Pro Stock 13.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Бабченко Олексій | 19 (5:02.560) | |||
2 | 4 | Путря Дмитро | 19 (5:15.901) | |||
3 | 3 | Резников Данило | 18 (5:03.131) | |||
4 | 9 | Мельник Петро | 18 (5:09.645) | |||
5 | 8 | Дулін Євген | 18 (5:14.856) | |||
6 | 6 | Голубок Олексій | 18 (5:16.911) | |||
7 | 2 | Глуховченко Владислав | 18 (5:16.410) | |||
8 | 10 | Безуглов Олексiй | 17 (5:07.033) | |||
9 | 5 | Кулько Андрій | 17 (5:04.575) | |||
10 | 7 | Кот Дмитро | 16 (5:00.819) | |||
11 | 11 | Олексієнко Михайло | 15 (5:15.330) | |||
12 | 13 | Нікітенков Вадим | 16 (5:11.456) | |||
13 | 14 | Нуруев Артур | 15 (5:00.397) | |||
14 | 12 | Забродський Едуард | 14 (5:05.813) |
2 етап Кубку України (у приміщенні) TC-10 Modified |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Чуб Дмитро | 19 (5:11.214) | |||
2 | 2 | Федоренко Володимир | 17 (5:01.826) | |||
3 | 3 | Мельник Павло | 16 (5:02.759) |
2 етап Кубку України (у приміщенні) Buggy-10 2WD Stock 21.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Мельник Петро | 14 (5:08.139) | |||
2 | 2 | Колопатін Олександр | 13 (5:04.111) | |||
3 | 4 | Плошенко Миколай | 13 (5:06.502) | |||
4 | 5 | Зубарев Іван | 12 (5:07.737) | |||
5 | 7 | Биков Станіслав | 13 (5:17.419) | |||
6 | 3 | Томилова Анна | 13 (5:13.090) | |||
7 | 6 | Мураховський Артем | 11 (5:01.004) | |||
8 | 8 | Дзигар Гліб | 12 (5:20.681) | |||
9 | 9 | Федорова Вікторія | 11 (5:17.189) | |||
10 | 10 | Шевченко Валерій | 0 (0:00.000) | |||
11 | 16 | Булка Анна | 10 (5:26.125) | |||
12 | 11 | Пермінов Максим | 10 (5:29.963) | |||
13 | 12 | Циган Антон | 9 (5:07.529) | |||
14 | 14 | Мотрук Ілля | 8 (5:06.956) | |||
15 | 15 | Боровик Ілья | 2 (5:17.012) | |||
16 | 13 | Безрук Артем | 0 (0:00.000) |
2 етап Кубку України (у приміщенні) Buggy-10 2WD Modified |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Шинкаренко Олексій | 16 (5:08.910) | |||
2 | 2 | Монахов Андрей | 16 (5:10.206) | |||
3 | 3 | Федоренко Володимир | 15 (5:00.160) | |||
4 | 5 | Костенко Віталій | 15 (5:04.617) | |||
5 | 4 | Безуглов Сергiй | 16 (5:17.272) | |||
6 | 7 | Очкін Олександр | 15 (5:20.565) | |||
7 | 6 | Клименко Єгор | 15 (5:12.312) | |||
8 | 8 | Мотрук Роман | 14 (5:13.324) | |||
9 | 10 | Дьомiн Артем | 14 (5:14.023) | |||
10 | 9 | Кулько Андрій | 14 (5:18.213) |
2 етап Кубку України (у приміщенні) Buggy-10 4WD Stock 21.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 2 | Буланов Ілля | 15 (5:15.272) | |||
2 | 4 | Голубок Олексій | 15 (5:19.149) | |||
3 | 1 | Мельник Петро | 15 (5:10.226) | |||
4 | 9 | Слизун Олександр | 14 (5:00.538) | |||
5 | 6 | Лляний Іван | 14 (5:07.525) | |||
6 | 8 | Топєхін Борис | 14 (5:16.480) | |||
7 | 7 | Качур Антон | 14 (5:18.788) | |||
8 | 10 | Чернов Андрій | 13 (5:16.142) | |||
9 | 3 | Мирза Владислав | 13 (5:08.835) | |||
10 | 5 | Колопатін Олександр | 13 (5:17.730) | |||
11 | 12 | Плошенко Миколай | 13 (5:12.363) | |||
12 | 13 | Степанов Андрій | 13 (5:13.792) | |||
13 | 11 | Зубарев Іван | 13 (5:20.591) | |||
14 | 14 | Сізов Анатолій | 12 (5:07.463) | |||
15 | 15 | Лафакi Данiiл | 11 (5:07.615) | |||
16 | 17 | Гурнак Денис | 12 (5:25.410) | |||
17 | 16 | Бондар Максим | 11 (5:19.241) | |||
18 | 19 | Мотрук Ілля | 10 (5:10.973) | |||
19 | 18 | Іщук Іван | 9 (5:00.226) | |||
20 | 20 | Спінатій Тимур | 9 (5:20.402) | |||
21 | 21 | Осипенко Олексій | 9 (5:16.026) | |||
22 | 22 | Іслам Тахмід | 8 (5:17.558) | |||
23 | 23 | Рудакова Даріна | 7 (4:53.285) | |||
24 | 24 | Дьомiн Дмитро | 7 (5:28.649) | |||
25 | 27 | Шевчук Дмитро | 1 (0:51.705) | |||
26 | 25 | Міщенко Микола | 0 (0:00.000) | |||
27 | 26 | Толпиго Дмитро | 0 (0:00.000) |
2 етап Кубку України (у приміщенні) Buggy-10 4WD Modified |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Чуб Дмитро | 17 (5:17.086) | |||
2 | 3 | Костенко Віталій | 16 (5:07.411) | |||
3 | 4 | Федоренко Володимир | 16 (5:15.048) | |||
4 | 2 | Монахов Андрей | 16 (5:09.941) | |||
5 | 5 | Шинкаренко Олексій | 16 (5:18.151) | |||
6 | 6 | Резников Данило | 16 (5:12.915) | |||
7 | 8 | Клименко Єгор | 15 (5:11.834) | |||
8 | 7 | Безуглов Сергiй | 15 (5:09.591) | |||
9 | 10 | Голубок Олексій | 15 (5:09.338) | |||
10 | 9 | Приходько Олександр | 15 (5:22.223) | |||
11 | 17 | Дьомiн Артем | 15 (5:10.981) | |||
12 | 14 | Безуглов Олексiй | 15 (5:20.634) | |||
13 | 13 | Мотрук Роман | 14 (5:07.013) | |||
14 | 12 | Норкін Іван | 9 (4:15.465) | |||
15 | 11 | Глуховченко Владислав | 0 (0:00.000) | |||
16 | 15 | Руденко Євген | 0 (0:00.000) | |||
17 | 16 | Лафакi Iгор | 0 (0:00.000) |
2 етап Кубку України (у приміщенні) Short Course 10E |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Чуб Дмитро | 16 (5:00.690) | |||
2 | 2 | Монахов Андрей | 16 (5:09.596) | |||
3 | 3 | Приходько Олександр | 14 (5:04.036) | |||
4 | 4 | Мельник Павло | 14 (5:04.553) | |||
5 | 5 | Анiсiмов Денис | 14 (5:16.338) |