Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи позашляхових перегонів, ІІІ ранг (в приміщенні) Buggy 2WD Stock 21.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Василенко Михайло | DNS | |||
2 | 2 | Кіндюх Євген | 2 | |||
3 | 3 | Матвійчук Уляна | 4 |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи позашляхових перегонів, ІІІ ранг (в приміщенні) Buggy 4WD Stock 21.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Кучабський Захар | DNS | |||
2 | 2 | Лавриненко Назар | 1 | |||
3 | 4 | Гончаренко Денис | 2 | |||
4 | 5 | Бобрусь Олексій | 5 | |||
5 | 3 | Бобрусь Андрій | 6 | |||
6 | 7 | Шевела Кирилл | 6 | |||
7 | 6 | Матвійчук Ілля | 9 |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи позашляхових перегонів, ІІІ ранг (в приміщенні) Buggy 10E |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Литвиненко Віктор | DNS | |||
2 | 3 | Лляний Іван | 2 | |||
3 | 2 | Чуб Дмитро | 2 | |||
4 | 6 | Федоренко Володимир | 4 | |||
5 | 4 | Петяк Андрій | 6 | |||
6 | 8 | Тарасевич Тарас | 7 | |||
7 | 5 | Сільничий Дмитро | 8 | |||
8 | 7 | Сіренко Артем | 11 | |||
9 | 9 | Жевага Олександр | 8 | |||
10 | 10 | Кот Дмитро | 9 | |||
11 | 11 | Матвійчук Остап | 10 | |||
12 | 12 | Сігнаєвский Максим | 11 | |||
13 | 13 | Шумаєв Андрій | 12 |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи позашляхових перегонів, ІІІ ранг (в приміщенні) Buggy 2wd |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 2 | Чуб Дмитро | DNS | |||
2 | 1 | Литвиненко Віктор | 2 | |||
3 | 3 | Федоренко Володимир | 4 | |||
4 | 4 | Петяк Андрій | 5 | |||
5 | 5 | Шпаченко Юрій | 8 | |||
6 | 6 | Гончаренко Роман | 8 | |||
7 | 7 | Поліш Дмитро | 10 | |||
8 | 8 | Фалейко Олександр | 14 |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи позашляхових перегонів, ІІІ ранг (в приміщенні) ShortCourse |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Сільничий Дмитро | 1 | |||
2 | 3 | Федоренко Володимир | 1 | |||
3 | 2 | Мельник Павло | 2 | |||
4 | 5 | Поліш Нікіта | 5 | |||
5 | 4 | Шпаченко Юрій | 7 | |||
6 | 6 | Матвійчук Владислав | 9 | |||
7 | 7 | Богомолов Артем | 12 | |||
8 | 10 | Поліш Дмитро | 7 | |||
9 | 11 | Фалейко Олександр | 8 | |||
10 | 8 | Бобрусь Андрій | 9 | |||
11 | 14 | Матюшенко Євген | 10 | |||
12 | 12 | Бобрусь Олексій | 11 | |||
13 | 13 | Нога Михайло | 12 | |||
14 | 15 | Матвійчук Ілля | 13 | |||
15 | 9 | Кучабський Захар | 14 |