Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, 3 ранг E-10 Stock 21.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Упир Денис | DNS | |||
2 | 2 | Кірпічов Дмитро | 1 | |||
3 | 3 | Ковалець Денис | 3 | |||
4 | 4 | Касьяненко Олександр | 5 | |||
5 | 5 | Колісник Артем | 8 |
Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, 3 ранг E-10 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 5 | Богомолов Артем | 2 | |||
2 | 2 | Ткаченко Данііл | 2 | |||
3 | 3 | Сорохан Владислав | 2 | |||
4 | 1 | Матюшенко Євген | 3 | |||
5 | 6 | Паламарчук Максим | 7 | |||
6 | 4 | Косневич Володимир | 9 |
Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, 3 ранг TC Stock 21.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 2 | Лляний Іван | DNS | |||
2 | 1 | Цюман Святослав | 2 | |||
3 | 3 | Гордіяш Тарас | 3 |
Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, 3 ранг TC Pro Stock |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 2 | Сіренко Артем | DNS | |||
2 | 1 | Ткаченко Данііл | 1 | |||
3 | 3 | Ковальов Андрій | 4 | |||
4 | 4 | Куршаков Олексій | 5 | |||
5 | 5 | Сагадеїв Сергій | 7 |
Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, 3 ранг TC MODIFIED |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result |
Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, 3 ранг TC Nitro |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 2 | Бабченко Олексій | DNS | |||
2 | 1 | Кот Дмитро | 1 | |||
3 | 5 | Сіренко Артем | 2 | |||
4 | 4 | Кірпічов Дмитро | 3 | |||
5 | 3 | Голіков Максим | 4 | |||
6 | 6 | Спінатій Тимур | 6 | |||
7 | 7 | Косневич Андрій | 6 |
Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, 3 ранг F1 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Крайнюков Артем | DNS | |||
2 | 4 | Спінатій Тимур | 2 | |||
3 | 2 | Шляховий Костянтин | 3 | |||
4 | 3 | Полосухин Константин | 6 | |||
5 | 5 | Ткаченко Дмитро | 8 |
Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, 3 ранг F2 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 2 | Матюшенко Євген | DNS | |||
2 | 3 | Іванов Олег | 1 | |||
3 | 4 | Косневич Андрій | 2 | |||
4 | 1 | Олег Сухопаров | 3 | |||
5 | 5 | Кірпічов Дмитро | 4 |
Чемпіонат України - 1 етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів, 3 ранг F3 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 2 | Косневич Володимир | DNS | |||
2 | 1 | Сорохан Владислав | 1 | |||
3 | 3 | Шляховий Костянтин | 2 | |||
4 | 4 | Качур Віктор | 3 |