Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи позашляхових перегонів, ІІІ ранг Buggy 4WD Stock 21.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 2 | Поліш Нікіта | 6 | |||
2 | 1 | Дьомін Дмитро | 5 |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи позашляхових перегонів, ІІІ ранг ShortCourse |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Приходько Олександр | 20 | |||
2 | 2 | Гаврилов Александр | 19 | |||
3 | 3 | Мотрук Роман | 16 | |||
4 | 7 | Сергеев Сергей | 15 | |||
5 | 6 | Богомолов Олексій | 14 | |||
6 | 4 | Куденчук Арсен | 14 | |||
7 | 8 | Курсаков Олексій | 9 | |||
8 | 5 | Шпаченко Юрій | 8 | |||
9 | 9 | Фалейко Александр | 7 |
Videos of the final heats: Group A, Main 1; Group A, Main 2; Group A, Main 3;
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи позашляхових перегонів, ІІІ ранг Buggy 4WD |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result |
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи позашляхових перегонів, ІІІ ранг Buggy 8N |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 3 | Монахов Андрій | 40 (30:01) | |||
2 | 1 | Тарасевич Тарас | 40 (30:43) | |||
3 | 4 | Демін Артем | 38 (30:09) | |||
4 | 2 | Дулiн Евген | 37 (30:10) | |||
5 | 5 | Гаврилов Александр | 33 (27:26) | |||
6 | 7 | Поліш Дмитро | 32 (30:43) | |||
7 | 6 | Танцура Юрій | 31 (30:09) | |||
8 | 8 | Венскіс Руслан | 29 (30:20) |
Videos of the final heats: Group A, Main Final 1;
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи позашляхових перегонів, ІІІ ранг Buggy 8E |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Монахов Андрій | 34 | |||
2 | 2 | Чуб Дмитро | 33 | |||
3 | 3 | Трегубенко Дмитрий | 30 | |||
4 | 4 | Шинкаренко Олексій | 30 | |||
5 | 6 | Петяк Андрій | 27 | |||
6 | 7 | Тарасевич Тарас | 26 | |||
7 | 5 | Приходько Олександр | 25 | |||
8 | 8 | Поліш Дмитро | 20 | |||
9 | 10 | Мотрук Роман | 19 | |||
10 | 12 | Сергеев Сергей | 17 | |||
11 | 13 | Корчмар Костянтин | 17 | |||
12 | 9 | Куденчук Дмитро | 15 | |||
13 | 11 | Кабаненко Юра | 12 | |||
14 | 14 | Фалейко Александр | 10 | |||
15 | 15 | Мицик Павло | 9 |
Videos of the final heats: Group A, Main 1; Group A, Main 2; Group A, Main 3;
Чемпіонат України - 2 етап, радіокеровані моделі, класи позашляхових перегонів, ІІІ ранг Hobby |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 4 | Монахова Тамара | 10 | |||
2 | 2 | Сергеев Михаил | 8 | |||
3 | 3 | Сергеев Илья | 7 | |||
4 | 1 | Куденчук Ілля | 5 |