Обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з автомодельного спорту, радіокеровані моделі, шосейні перегони TC-10 stock. |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Ткаченко Данііл | 6 | |||
2 | 2 | Міщенко Микола | 5 |
Обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з автомодельного спорту, радіокеровані моделі, шосейні перегони РЦБ |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result |
Обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з автомодельного спорту, радіокеровані моделі, шосейні перегони E-12 21.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Козак Натан | 20 | |||
2 | 2 | Упир Денис | 18 | |||
3 | 4 | Ковалець Денис | 17 | |||
4 | 5 | Землянко Андрій | 15 | |||
5 | 7 | Корягін Іван | 13 | |||
6 | 9 | Мінченко Артем | 12 | |||
7 | 8 | Паламарчук Максим | 8 | |||
8 | 3 | Костенко Сергій | 6 | |||
9 | 6 | Рура Олександр | 4 |
Обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з автомодельного спорту, радіокеровані моделі, шосейні перегони Е-10 21.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Козак Натан | 16 | |||
2 | 4 | Полосухіна Марія | 14 | |||
3 | 2 | Шматко Дмитро | 13 | |||
4 | 5 | Мінченко Артем | 11 | |||
5 | 3 | Новосельскиц Ілья | 9 | |||
6 | 6 | Ткаченко Дмитро | 8 | |||
7 | 7 | Костенко Сергій | 5 |
Обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з автомодельного спорту, радіокеровані моделі, шосейні перегони ТС-10 21.5 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Q. | Driver | Result | |||
1 | 1 | Бондарь Максим | 36 | |||
2 | 3 | Полосухіна Марія | 34 | |||
3 | 7 | Жевага Анастасія | 31 | |||
4 | 2 | Цюман Святослав | 31 | |||
5 | 5 | Коломієць Андрій | 30 | |||
6 | 4 | Гордіяш Тарас | 28 | |||
7 | 6 | Воскобоенко Володимир | 27 | |||
8 | 9 | Ковалець Денис | 23 | |||
9 | 8 | Ваховський Вадим | 21 | |||
10 | 10 | Рура Олександр | 19 | |||
11 | 11 | Тодорович Валерія | 16 | |||
12 | 12 | Селезньов Андрій | 15 | |||
13 | 15 | Туриця Олександр | 13 | |||
14 | 17 | Агафонов Богдан | 12 | |||
15 | 13 | Єрощев Егор | 12 | |||
16 | 14 | Яковенко Олег | 6 | |||
17 | 16 | Невшупа Ярослав | 6 |