Competition report
Кубок 3-х городов (2-й этап (Днепропетровск))
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Kvalifikacije Багги-4wd стандарт, Event Score - 0 |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Finale Багги-4wd стандарт, Event Score - 0 |
|||||||||
1 | Безуглов Сергей | Planeta Hobby | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
2 | Москов Андрей | МОЦНТТУМ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
3 | Назаренко Александр | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
4 | Голубок Алексей | Юниор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
5 | Чернов Андрей | МОЦНТТУМ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
6 | Федорова Виктория | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Журавлев Вадим | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
8 | Алексеев Павел | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
9 | Федоров Павел | МОЦНТТУМ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
10 | Глуховченко Владислав | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Kvalifikacije Багги-10E modifid, Event Score - 0 |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Finale Багги-10E modifid, Event Score - 0 |
|||||||||
1 | Петяк Андрей | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Чуб Дмитрий | KievTeam | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
3 | Федоренко Владимир | Киев | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
4 | Клименко Егор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
5 | Костенко Виталий | Киев | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Kvalifikacije Шорт-корс, Event Score - 0 |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Finale Шорт-корс, Event Score - 0 |
|||||||||
1 | Солдатов Алексей | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Годлевский Александр | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
3 | Делиев Виталий | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
4 | Литвин Виталий | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
5 | Нетесов Сергей | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
6 | Непорада Денис | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Карабанов Артем | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
8 | Тараненко Сергей | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
9 | Зарецкий Антон | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
10 | Богаченко Елена | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
11 | Бордюг Максим | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
12 | Богаченко Валентин | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
13 | Даниленко Павел | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Kvalifikacije Багги 8 Э, Event Score - 0 |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Finale Багги 8 Э, Event Score - 0 |
|||||||||
1 | Шинкаренко Алексей | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Клименко Егор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
3 | Клещенок Михаил | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
4 | Смаглецкий Илья | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
5 | Шрамко Дмитрий | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
6 | Мотрук Роман | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Карабанов Владислав | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
8 | Щербань Станислав | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
9 | Сологуб Дмитрий | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
10 | Каменчук Максим | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
11 | Портной Дмитрий | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
12 | Островский Александр | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
13 | Скрипка Олег | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
14 | Заикин Игорь | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
15 | Гайдай Вячеслав | MelRC Team | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
16 | Пименов Олег | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
17 | Анисимов Денис | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
18 | Краснокутский Артем | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Kvalifikacije Багги 8 ДВС, Event Score - 0 |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Finale Багги 8 ДВС, Event Score - 0 |
|||||||||
1 | Петяк Андрей | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Шинкаренко Алексей | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
3 | Трегубенко Дмитрий | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
4 | Клещенок Михаил | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
5 | Демин Артем | MelRC Team | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
6 | Маслов Мирослав | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Смаглецкий Илья | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
8 | Довбня Эдуард | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
9 | Литвиненко Виктор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
10 | Бражко Евгений | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
11 | Безуглов Алексей | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
12 | Заикин Александр | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
13 | Зданевич Антон | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
14 | Захарьян Грегари | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
15 | Гаврилов Александр | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
16 | Глуховченко Владислав | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
17 | Алешин Александр | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
18 | Давыденко Дмитрий | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
19 | Анисимов Денис | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Kvalifikacije Хобби, Event Score - 0 |
Pos. | Voznik | Title/Level | Ekipa | Rezultati | Title/Level | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krogi | Čas | Povprečen krog | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Finale Хобби, Event Score - 0 |
|||||||||
1 | Зарецкий Антон | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Карманов Георгий | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
3 | Бервиненко Данил | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
4 | Даниленко Павел | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
5 | Бордюг Максим | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
6 | Хомяков Михаил | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Щербань Вадим | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
8 | Сергиенко Евгений | 0 | 0.000 | 0 | 0 |