протокол змагань
Зимовий Кубок України, 1-й етап м.Миколаїв
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація RCE-12 стандарт, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Буланов Ілля | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Богомолов Олексiй | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
3 | Ткаченко Данііл | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
4 | Федорова Вікторія | МОЦНТТУМ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
5 | Давидяк Денис | Тернопіль | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
6 | Слизун Олександр | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Томилова Анна | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
8 | Хилик Ярослав | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
9 | Сиренко Артем | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
10 | Пальвальов Олександр | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
11 | Фурса Владислав | Юниор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
12 | Цірка Іван | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
13 | Немцов Богдан | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
14 | Плошенко Микола | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал RCE-12 стандарт, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Буланов Ілля | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Ткаченко Данііл | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
3 | Богомолов Олексiй | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
4 | Давидяк Денис | Тернопіль | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
5 | Федорова Вікторія | МОЦНТТУМ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
6 | Сиренко Артем | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Слизун Олександр | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
8 | Томилова Анна | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
9 | Хилик Ярослав | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
10 | Фурса Владислав | Юниор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
11 | Цірка Іван | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
12 | Пальвальов Олександр | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
13 | Плошенко Микола | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
14 | Немцов Богдан | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація RCE-12 modifid, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Федоренко Володимир | Киев | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
2 | Костенко Віталій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
3 | Алоьшин Олександр | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
4 | Ефімов Анатолій | Сеніор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
5 | Ткаченко Данііл | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал RCE-12 modifid, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Федоренко Володимир | Киев | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
2 | Костенко Віталій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
3 | Алоьшин Олександр | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
4 | Ефімов Анатолій | Сеніор | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація DTM-10 стандарт, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Глуховченко Влад | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Голубок Олексій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
3 | Дулін Евген | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
4 | Чернов Андрій | МОЦНТТУМ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
5 | Олексієнко Михайло | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
6 | Томилова Анна | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Слизун Олександр | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
8 | Кучер Сергей | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
9 | Нікітенков Вадим | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
10 | Недо Антон | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
11 | Спінатій Тимур | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
12 | Немцов Богдан | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
13 | Шевченко Іван | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал DTM-10 стандарт, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Глуховченко Влад | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Дулін Евген | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
3 | Голубок Олексій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
4 | Чернов Андрій | МОЦНТТУМ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
5 | Слизун Олександр | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
6 | Олексієнко Михайло | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
7 | Кучер Сергей | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
8 | Спінатій Тимур | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
9 | Немцов Богдан | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
10 | Томилова Анна | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
11 | Нікітенков Вадим | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
12 | Шевченко Іван | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
13 | Недо Антон | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація DTM-10 Stock, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Бєдін Микола | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Путря Дмитро | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
3 | Альошин Олександр | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
4 | Резников Данило | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
5 | Глуховченко Влад | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
6 | Голубок Олексій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Федорова Вікторія | МОЦНТТУМ | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал DTM-10 Stock, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Путря Дмитро | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Бєдін Микола | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
3 | Резников Данило | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
4 | Альошин Олександр | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація DTM-10 modifid, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Чуб Дмитро | KievTeam | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
2 | Бєдін Микола | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
3 | Кущев Денис | Одесса | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
4 | Чернявський Вадим | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
5 | Мальцев Олексій | Сеніор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
6 | Васильєв Олексій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Нуруев Артур | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал DTM-10 modifid, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Бєдін Микола | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Чуб Дмитро | KievTeam | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
3 | Чернявський Вадим | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
4 | Кущев Денис | Одесса | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
5 | Мальцев Олексій | Сеніор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
6 | Нуруев Артур | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Васильєв Олексій | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація Багги-2wd стандарт, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Мельник Петро | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Ткаченко Данііл | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
3 | Федорова Вікторія | МОЦНТТУМ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
4 | Давидяк Денис | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
5 | Томилова Анна | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
6 | Слизун Олександр | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Норкин Илья | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
8 | Немцов Богдан | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
9 | Цірка Іван | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
10 | Плошенко Микола | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
11 | Віктор Лютий | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
12 | Кравченко Глеб | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал Багги-2wd стандарт, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Мельник Петро | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Давидяк Денис | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
3 | Норкин Илья | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
4 | Томилова Анна | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
5 | Ткаченко Данііл | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
6 | Слизун Олександр | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Федорова Вікторія | МОЦНТТУМ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
8 | Віктор Лютий | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
9 | Немцов Богдан | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
10 | Плошенко Микола | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
11 | Цірка Іван | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
12 | Кравченко Глеб | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація Багги-4wd стандарт, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Мельник Петро | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Буланов Ілля | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
3 | Норкин Илья | Киев | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
4 | Невідім Евген | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
5 | Богомолов Олексiй | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
6 | Клименко Єгор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Монахов Андрій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
8 | Голубок Олексій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
9 | Крахмалов Валентин | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
10 | Ткаченко Данііл | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
11 | Фурса Владислав | Юниор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
12 | Москов Андрій | МОЦНТТУМ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
13 | Кравченко Глеб | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
14 | Хилик Ярослав | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
15 | Качур Антон | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
16 | Кучер Сергей | Юниор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
17 | Чернов Андрій | Юниор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
18 | Павлов Максiм | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
19 | Сичинський Андрій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
20 | Томилова Анна | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
21 | Битченко Евген | Юніор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
22 | Мельник Антон | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
23 | Федоров Павло | МОЦНТТУМ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
24 | Величко Сергій | МОЦНТТУМ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
25 | Недо Антон | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал Багги-4wd стандарт, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Мельник Петро | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Норкин Илья | Киев | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
3 | Буланов Ілля | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
4 | Богомолов Олексiй | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
5 | Монахов Андрій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
6 | Клименко Єгор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Голубок Олексій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
8 | Невідім Евген | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
9 | Ткаченко Данііл | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
10 | Крахмалов Валентин | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
11 | Москов Андрій | МОЦНТТУМ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
12 | Качур Антон | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
13 | Чернов Андрій | Юниор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
14 | Кравченко Глеб | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
15 | Хилик Ярослав | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
16 | Кучер Сергей | Юниор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
17 | Сичинський Андрій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
18 | Фурса Владислав | Юниор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
19 | Томилова Анна | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
20 | Павлов Максiм | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
21 | Недо Антон | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
22 | Федоров Павло | МОЦНТТУМ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
23 | Битченко Евген | Юніор | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
24 | Мельник Антон | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
25 | Величко Сергій | МОЦНТТУМ | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація Багги 2-wd modifid, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Костенко Віталій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Мельник Павло | Motorhouse | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
3 | Ткаченко Данііл | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
4 | Глуховченко Влад | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
5 | Мельник Петро Петрович | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
6 | Крахмалов Валентин | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Мазепа Денис | Kiev Racing Group | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
8 | Богомолов Артем | ООСТК | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал Багги 2-wd modifid, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Костенко Віталій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
2 | Мельник Павло | Motorhouse | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
3 | Мельник Петро Петрович | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
4 | Ткаченко Данііл | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
5 | Глуховченко Влад | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
6 | Крахмалов Валентин | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Мазепа Денис | Kiev Racing Group | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація Багги-10E modifid, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Чуб Дмитро | Киев | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
2 | Федоренко Володимир | Киев | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
3 | Резников Данило | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
4 | Бражко Євген | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
5 | Костенко Віталій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
6 | Альошин Олександр | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
7 | Шинкаренко Олексій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
8 | Матюшенко Євгеній | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
9 | Глуховченко Влад | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
10 | Клименко Єгор | Kataemrc | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
11 | Нуруев Артур | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
12 | Кущев Денис | Одесса | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
13 | Мотрук Роман | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
14 | Танцура Юрій | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал Багги-10E modifid, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Чуб Дмитро | Киев | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
2 | Федоренко Володимир | Киев | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
3 | Резников Данило | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
4 | Бражко Євген | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
5 | Костенко Віталій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
6 | Шинкаренко Олексій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Альошин Олександр | Київ | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
8 | Клименко Єгор | Kataemrc | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
9 | Матюшенко Євгеній | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
10 | Глуховченко Влад | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
11 | Мотрук Роман | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
12 | Нуруев Артур | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
13 | Кущев Денис | Одесса | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
14 | Танцура Юрій | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Кваліфікація Шорт-корс, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Чуб Дмитро | Ukrainian Pro Drivers Club | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
2 | Федоренко Володимир | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
3 | Шинкаренко Олексій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
4 | Монахов Андрій | Луганск | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
5 | Мельник Павло | Motorhouse | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
6 | Мотрук Роман | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Дронов Андрій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
8 | Кириченко Денис | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
9 | Трегубенко Дмитрий | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
10 | Приходько Олександр | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
11 | Сіренко Артем | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
12 | Мельник Петро Петрович | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
13 | Негай Олег | Одесса | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
14 | Кущев Денис | Одесса | 0 | 0.000 | 0 | 0 |
Pos. | Пілот | Звання/Розряд | Команда | Результат | Звання/Розряд | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Кола | Час | Сер. коло | % | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
Фінал Шорт-корс, Рейтинг - 0 |
|||||||||
1 | Чуб Дмитро | Ukrainian Pro Drivers Club | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
2 | Федоренко Володимир | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
3 | Шинкаренко Олексій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
4 | Монахов Андрій | Луганск | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
5 | Мельник Павло | Motorhouse | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
6 | Мотрук Роман | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
7 | Дронов Андрій | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
8 | Кириченко Денис | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
9 | Трегубенко Дмитрий | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
10 | Приходько Олександр | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
11 | Мельник Петро Петрович | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
12 | Сіренко Артем | 0 | 0.000 | 0 | 0 | ||||
13 | Негай Олег | Одесса | 0 | 0.000 | 0 | 0 | |||
14 | Кущев Денис | Одесса | 0 | 0.000 | 0 | 0 |